Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem Yeni Şafak çok önemli dosyalar açıklıyor

Yeni Şafak çok önemli dosyalar açıklıyor

Yeni Şafak, Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutacak ve ezberleri bozacak belgeleri bugünden itibaren yayınlıyor..

Haber Merkezi Yeni Şafak
Yeni Şafak çok önemli dosyalar açıklıyor
Fethullah Gülen'in İzmir Kestanepazarı döneminde Musevi cemaati ile toplantılarından para çantalarına, dolandırıldıklarını söyleyenlerin Başbakan'a yazdığı mektuplardan Mesihlik iddiasına kadar birçok bilgi ve belge bugünden itibaren Yeni Şafak'ta olacak.

Genel Yayın Yönetmenimiz İbrahim Karagül, Yeni Şafak'ın yayınlayacağı dosyalarla ilgili bugünkü yazısında şu ipuçlarını verdi:

"Yayınlanacak dosyalar sadece Fethullah Gülen ve ilişkileriyle sınırlı değil. Gülen dosyası bu haberler serisinin sadece ilk bölümü. Ardından Atatürk'le ilgili keskin bir tartışmayı yeniden açmayı, CHP'nin gizli tarihi ile ilgili ibretlik örnekleri ortaya koymayı, Menderes'le ilgili hiç yayınlanmamış trajik olaylara yer vermeyi planlıyoruz. Eğer nefesimiz yeterse, Cumhuriyet tarihini tersine çevirecek, çok vahim bir dosyayı daha tartışmaya açacağız. Bence bugünden itibaren Yeni Şafak'ı özellikle izlemeye alın…"

İŞTE FETHULLAH GÜLEN'İN SIRLARLA DOLU KARANLIK DÜNYASI

İŞTE GÜLEN'İN MASON OLDUĞUNU GÖSTEREN TARİHİ BELGELERİN TAMAMIAbone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.