Hayat Bayramlığını giydi

Bayramlığını giydi

Türk Hava Yolları, yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle, bir uçağına özel dış tasarım uyguladı. Uçak, Beyrut, Tunus, Kahire, Riyad gibi şehirlere sık uçuşlar gerçekleştiriyor.

Yasin Yılmaz Yeni Şafak
Türk Hava Yolları, önümüzdeki hafta başlayacak Ramazan Bayramı nedeniyle bir uçağını özel olarak boyadı. Türk Hava Yolları, önümüzdeki günlerde kutlanacak Ramazan Bayramı için farklı bir tasarıma imza attı.
EİD MUBARAK YAZILDI
THY Teknik Hangar'da boyaması devam eden uçak, yaklaşan Ramazan Bayramı'na özel olarak giydiriliyor. Airbus A321 tipi uçağa yapılan boyamada İslam dünyasından semboller kullanıldı ve İngilizce “Eid Mubarak” yani 'iyi bayramlar' yazıldı. “Kulu” isimli uçak, Beyrut, Tunus, Kahire, Riyad gibi şehirlere daha sık uçuş gerçekleştiriyor.
ARAP YOLCULARA JEST
Arap dünyasında önemli bir yere sahip olan THY, bu yazıyla Ramazan Bayramı'nda başta İstanbul olmak üzere Türkiye'ye gelecek veya Atatürk Havalimanı'ndan transit uçacak Arap yolculara bir jest yapmayı planlıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.