|

Bruce Lee’nin gençliği film oluyor: Little Dragon

Çin kökenli ABD’li oyuncu Bruce Lee’nin gençlik yıllarını anlatan bir film çekiliyor. Hint yönetmen Shekhar Kapur’un çekeceği ‘Little Dragon’ adlı film, Bruce Lee’nin kariyerinin ve hayatının şekillendiği 1950’li yıllar Hong Kong’una odaklanıyor.

Yeni Şafak
16:17 - 10/05/2017 Çarşamba
Güncelleme: 16:18 - 10/05/2017 Çarşamba
Diğer
‘Little Dragon’ adlı film, Bruce Lee’nin kariyerinin ve hayatının şekillendiği 1950’li yıllar Hong Kong’una odaklanıyor.
‘Little Dragon’ adlı film, Bruce Lee’nin kariyerinin ve hayatının şekillendiği 1950’li yıllar Hong Kong’una odaklanıyor.

Çin kökenli ABD’li oyuncu Bruce Lee’nin gençlik yıllarını anlatan bir film çekiliyor.

Hint yönetmen Shekhar Kapur’un çekeceği ‘Little Dragon’ adlı film, Bruce Lee’nin kariyerinin ve hayatının şekillendiği 1950’li yıllar Hong Kong’una odaklanıyor. Efsanenin kızı Shannon Lee tarafından yönetilen Bruce Lee Entertainment’ın yapımını üstleneceği filmin senaryosu da Shannon Lee ve Shekhar Kapur’a ait.

Shannon Lee’nin film için kapsamlı bir araştırma yaptığı ve babasının gençlik yıllarından hikayeleri bir araya getirdiği öğrenildi. Ünlü yönetmen Shekhar Kapur, izleyicilerin Bruce Lee’nin hayatından kendileriyle yakınlık kurabilecek detaylar çıkarmalarını amaçladıklarını söyledi.

Filmde Bruce Lee’nin gençlik yıllarını canlandıracak ismin kim olacağı henüz açıklanmadı. Ayrıca filmin çekim ve vizyon tarihleri de bilinmiyor.


#Bruce Lee
#Shannon Lee
#Shekhar Kapur
7 yıl önce