Tüm Takımlar /

Şampiyonlar Ligi

  • Slavia Prag
  • Viktoria Plzen

UEFA Avrupa Ligi

  • Mlada Boleslav
  • Jablonec
  • Slovan Liberec
  • Sparta Prag
  • Viktoria Plzen

Hazırlık Karşılaşmaları

  • Çek Cumhuriyeti U21
  • Bohemians 1905
  • Hradec Kralove
  • Mlada Boleslav
  • Pribram
  • Prostejov
  • Teplice
  • Usti nad Labem
  • Viktoria Zizkov
  • Jablonec
  • Slovan Liberec
  • Banik Sokolov
  • MSA Dolni Benesov
  • Znojmo
  • Slavia Prag
  • Çek Cumhuriyeti
  • Vitkovice
  • Vysocina Jihlava
  • Slovacko
  • Sparta Prag
  • Banik Ostrava
  • Ceske Budejovice
  • Dukla Prag
  • Fastav Zlin
  • Sellier & Bellot Vlasim
  • Sigma Olomouc
  • Karvina
  • MFK Chrudim
  • Opava
  • Pardubice
  • FK Varnsdorf
  • Fotbal Trinec
  • Zbrojovka Brno
  • Jiskra Domazlice
  • Viktoria Plzen

Çekya 1. Ligi

  • Bohemians 1905
  • Mlada Boleslav
  • Pribram
  • Teplice
  • Jablonec
  • Slovan Liberec
  • Slavia Prag
  • Slovacko
  • Sparta Prag
  • Banik Ostrava
  • Ceske Budejovice
  • Fastav Zlin
  • Sigma Olomouc
  • Karvina
  • Opava
  • Pardubice
  • Zbrojovka Brno
  • Viktoria Plzen

Çekya 2. Ligi

  • FC MAS Taborsko
  • Hradec Kralove
  • Prostejov
  • FK Blansko
  • FK Slavoj Vysehrad
  • Usti nad Labem
  • Viktoria Zizkov
  • Banik Sokolov
  • Vitkovice
  • Vysocina Jihlava
  • SK Lisen
  • Dukla Prag
  • Sellier & Bellot Vlasim
  • MFK Chrudim
  • Pardubice
  • FK Varnsdorf
  • Fotbal Trinec
  • Zbrojovka Brno

Çekya Kupası

  • Arsenal Ceske Lipa
  • Bospor Bohumin
  • FC Slavoj Olympia Bruntal
  • Banik Union Nove Sedlo
  • Doubravka
  • FC Vsetin
  • Frydlant
  • Hermanice
  • Horky Nad Jizerou
  • FK Seko Louny
  • Havlickuv Brod
  • Nove Sady
  • Kromeriz
  • Nova Vcelnice
  • Polaban Nymburk
  • Rokycany
  • Ostrov
  • Slavoj Polna
  • Tatran Rakovnik
  • Sokol Zeletava
  • Steti
  • Viktorie Prerov
  • Velka Bites
  • Aritma Prag
  • Banik Sous
  • Beskyd Frenstat
  • Bohemians 1905
  • Brandys Nad Labem
  • Cesky Lev Union Beroun
  • Chomutov
  • FC MAS Taborsko
  • Hradec Kralove
  • Jiskra Rymarov
  • Komarov
  • Letohrad
  • Marianske Lazne
  • Slany
  • Slavicin
  • Sokol Srbice
  • Sokol Tasovice
  • Mlada Boleslav
  • Olesnice U Bouzova
  • Olympie Brezova
  • Pribram
  • Prostejov
  • SK Detmarovice
  • SK Hranice
  • FK Blansko
  • FK Dvur Kralove
  • FK Nachod
  • FK Slavoj Vysehrad
  • HFK Olomouc
  • AFC Humpolec
  • Spartak Sobeslav
  • Tatran Sedlacny
  • Teplice
  • Usti nad Labem
  • Valasske Mezirici
  • Viktoria Zizkov
  • Jablonec
  • Slovan Liberec
  • Banik Sokolov
  • FC Velke Mezirici
  • Frydek-Mistek
  • Hlucin
  • Jiskra Usti Nad Orlici
  • MFK Vyskov
  • MSA Dolni Benesov
  • Odra Petrkovice
  • Znojmo
  • Sokol Zapy
  • Sokol Zivanice
  • Unicov
  • Povltava FA
  • SK Benesov
  • SK Hanacka
  • Sokol Hostoun
  • Slavia Prag
  • Benatky n. J.
  • Elseremo Brumov
  • FK Hodonin
  • Horovicko
  • Hvezda Cheb
  • Hlinsko
  • Klatovy
  • MFK Havirov
  • Jindrichuv Hradec
  • Kozlovice
  • Neratovice
  • Polanka nad Odrou
  • Poricany
  • Predni Kopanina
  • Petrin Plzen
  • Slovan Moravska Trebova
  • Skalice
  • Sumperk
  • SS Ostra
  • Start Brno
  • Sparta Kutna Hora
  • Sokol Nevsova
  • TJ Stechovice
  • TJ Slovan Bzenec
  • TJ Prestice
  • Tatran Vsechovice
  • Trutnov
  • Zdar Nad Sazavou
  • Zenit Cáslav
  • Strani
  • TJ Novy Jicin
  • TJ Skastice
  • TJ Sokol Lanzhot
  • Unie Hlubina
  • Velke Hamry
  • Vitkovice
  • Vysocina Jihlava
  • SK Lisen
  • SK Vysoke Myto
  • Slovacko
  • Sokol Libis
  • Sparta Prag
  • Banik Ostrava
  • Ceske Budejovice
  • Dukla Prag
  • Fastav Zlin
  • Sellier & Bellot Vlasim
  • Sigma Olomouc
  • SK Kladno
  • Karvina
  • Kosmonosy
  • Libcany
  • Meteor Prag
  • MFK Chrudim
  • MFK Dobris
  • Opava
  • Pardubice
  • FK Cesky Brod
  • FK Kolin
  • FK Varnsdorf
  • Fotbal Trinec
  • FSC Stara Rise
  • Zbrojovka Brno
  • Zdirec nad Doubravou
  • Chlumec nad Cidlino
  • FK Admira Prag
  • Jiskra Domazlice
  • Kraluv Dvur
  • Loko Vltavin
  • Motorlet Prag
  • Pisek
  • Prepere
  • SFK Vrchovina
  • SK Rakovnik
  • SK Sokol Brozany
  • Slavia Karlovy Vary
  • Slovan Rosice
  • Slovan Velvary
  • Zbuzany
  • Viktoria Otrokovice
  • Viktoria Plzen

UEFA Gençlik Ligi

  • Slavia Prag U19

Çekya 3. Ligi

  • Banik Sokolov
  • Bohemians 1905 II
  • Dukla Prag II
  • FC Velke Mezirici
  • Frydek-Mistek
  • Hlucin
  • Hradec Kralove II
  • Jablonec B
  • Jiskra Usti Nad Orlici
  • MFK Vyskov
  • MSA Dolni Benesov
  • Odra Petrkovice
  • Vysocina Jihlava B
  • Znojmo
  • Sokol Zapy
  • Sokol Zivanice
  • Sparta Prag B
  • Uhersky Brod
  • Unicov
  • Povltava FA
  • Pribram B
  • Sigma Olomouc B
  • SK Benesov
  • SK Hanacka
  • Slovan Liberec B
  • Sokol Hostoun
  • Banik Ostrava B
  • Chlumec nad Cidlino
  • FK Admira Prag
  • Jiskra Domazlice
  • Kraluv Dvur
  • Loko Vltavin
  • Mlada Boleslav II
  • Motorlet Prag
  • Pardubice II
  • Pisek
  • Prepere
  • SFK Vrchovina
  • SK Rakovnik
  • SK Sokol Brozany
  • Slavia Karlovy Vary
  • Slavia Prag B
  • Slovacko B
  • Slovan Rosice
  • Slovan Velvary
  • Viktoria Plzen B
  • Zbuzany
  • Zlin B
  • Teplice B
  • Viktoria Otrokovice

U19 Avrupa Şampiyonası

  • Çek Cumhuriyeti U19

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+