|

Jaja: Rivaldo'ya çok benziyorum

Trabzonspor'un Brezilyalı futbolcusu Jaja, efsane futbolcu Rivaldo'ya benzetilmekten çok hoşnut olduğunu belirterek, "Rivaldo'ya hem oyun anlayışı olarak, hem de fiziksel olarak çok benziyorum. Umarım ben de onun gibi efsane olurum" dedi.

Kamil Anahar
00:00 - 18/11/2010 Perşembe
Güncelleme: 01:03 - 18/11/2010 Perşembe
Yeni Şafak
Jaja: Rivaldo'ya çok benziyorum
Jaja: Rivaldo'ya çok benziyorum

Trabzonspor formasıyla son haftalarda attığı gollerle dikkatleri üzerine çeken Brezilyalı futbolcu Jaja, vatandaşı Rivaldo'nun hayranı çıktı. Jaja, Rivaldo'ya benzetilmekten çok hoşnut olduğunu belirterek, “Ona hem oyun anlayışı olarak, hem de fiziksel olarak benziyorum. Rivaldo, Brezilya için çok önemli ve efsane bir futbolcu. Ben de onun gibi efsane olmak istiyorum. Bunun için önümde uzun bir yol var ve Trabzonspor benim bunu başarmam için çok önemli bir yer. Burada şampiyonluk kazandığımızda şehre heykellerimizin dikilebileceği söyleniyor. Bu bile beni heyecanlandırmaya yetiyor” şeklinde konuştu.

GÜNEŞ ÇOK FARKLI BİR HOCA

Jaja, Şenol Güneş'in çok farklı bir teknik adam olduğunu da belirterek, “Bugüne kadar bir çok takımda oynadım ve bir çok hoca ile çalışma şansı buldum. Ama Şenol Güneş çok farklı bir teknik adam. Sadece bir antrenör değil, herkese bir arkadaş gibi yaklaşabiliyor. Oynayan veya oynamayan futbolcunun onun gözünde hiçbir farkı yok. Takımdaki her futbolcu ise birbirleriyle oldukça samimi. Ben uyumu sorunu olayını çok erken aşmıştım. Burada çok güzel günler geçireceğimi düşünüyorum” diye konuştu.14 yıl önce