Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Spor Sertaç Güven Zirve mücadelesini bırakmayacağız

Sertaç Güven: Zirve mücadelesini bırakmayacağız

Trabzonspor Yöneticisi Sertaç Güven ligdeki zirve yarışını değerlendirdi. Güven, “Taraftarlarımız olsaydı bugün daha farklı bir noktada olabilirdik. Fenerbahçe karşısında hak etmediğimiz bir mağlubiyet aldık ancak Trabzonspor, zirve mücadelesini hiçbir zaman bırakmayacaktır” dedi

Haber Merkezi Yeni Şafak
Sertaç Güven: Zirve mücadelesini bırakmayacağız
Sertaç Güven, Türkiye Spor Yazarları Derneği Trabzon Şubesi’ni ziyaret etti.

Trabzonspor Kulübü Personel ve Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Güven, bordo-mavili taraftarları özlediklerini söyledi. Güven, Türkiye Spor Yazarları Derneği Trabzon Şubesi’nin yeni hizmet binasını ziyaret ederek hayırlı olması temennisinde bulundu.

"İsimler değişiyor, anlayış değişmiyor"

Fenerbahçe maçındaki mağlubiyetle ilgili değerlendirmelerde bulunan Güven, “Galip gelmeyi çok istedik. Ancak başarılı olamadık. Üzüntülüyüz tabii ki. Galibiyet serimizi devam ettirmeyi arzuluyorduk, olmadı. Karşılaşmayı yöneten hakemlerin de bazı tartışmalı kararları sonuca etki etti. Türkiye’de futbolun baştan aşağı yeniden ele alınarak yeni bir anayasasının yazılması taraftarıyım. Yani isimler değişiyor, anlayış değişmiyor. Her maç hakemleri konuşarak, kararları tartışarak bunu başaramayız” ifadelerini kullandı.

  • "Zirve mücadelesini bırakmayacağız"
  • Pandemi nedeniyle taraftarlarından ayrı kaldıklarını ifade eden Sertaç Güven, “Taraftarlarımızı özlüyoruz. Futbol onlarla çok daha güzel. Taraftarlarımız olsaydı bugün daha farklı bir noktada olabilirdik. Fenerbahçe karşısında hak etmediğimiz bir mağlubiyet aldık ancak Trabzonspor, zirve mücadelesini hiçbir zaman bırakmayacaktır” dedi.

Ahmet Ağaoğlu: Uzaydan inceleseniz bile penaltı
SPOR
Ahmet Ağaoğlu: Uzaydan inceleseniz bile penaltı


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.