Tüm Takımlar /

UEFA Avrupa Ligi

  • Spartak Trnava
  • Slovan Bratislava
  • Dunajska Streda
  • Ruzomberok
  • Zilina

Hazırlık Karşılaşmaları

  • Slovakya U21
  • FK Kosice
  • Mfk Petrzalka
  • Nitra
  • Poprad
  • SKF Sered
  • Spartak Trnava
  • Tatran Liptovsky Mikulas
  • Zemplin Michalovce
  • Zlate Moravce
  • Slovan Bratislava
  • Gabcikovo
  • Slovakya U19
  • Dukla Banska Bystrica
  • Komarno
  • MFK Skalica
  • Senica
  • Trencin
  • Zeleziarne Podbrezova
  • Dunajska Streda
  • Ruzomberok
  • Zilina
  • Slovakya

Slovakya Süper Ligi

  • FK Pohronie
  • Nitra
  • SKF Sered
  • Spartak Trnava
  • Zemplin Michalovce
  • Zlate Moravce
  • Slovan Bratislava
  • Senica
  • Trencin
  • Dunajska Streda
  • Ruzomberok
  • Zilina

Slovakya 2. Ligi

  • Petrzalka Akademia
  • FK Kosice
  • Mfk Petrzalka
  • Dubnica
  • FC Samorin
  • Poprad
  • Slavoj Trebisov
  • Tatran Liptovsky Mikulas
  • Ruzomberok II
  • Slovan Bratislava II
  • Zilina II
  • Dukla Banska Bystrica
  • Komarno
  • MFK Skalica
  • Partizan Bardejov
  • Puchov
  • Zeleziarne Podbrezova

Slovakya Kupası

  • Bela Krajina
  • Boleraz
  • Castkovce
  • FK Predmier
  • Hontianske Nemce
  • Milenium
  • Kalna nad Hronom
  • Petrzalka Akademia
  • Secovska Polianka
  • Sokol Medzibrod
  • Rakytovce
  • Slovan Levice
  • Spartak Medzev
  • Spartak Medzilaborce
  • Tisovec
  • Velke Ripnany
  • Spisske Pohradie
  • Tatran Uhrovec
  • Zavazna Poruba
  • Banik Velky Krtis
  • Besenova
  • Blava Jaslovske Bohunice
  • Darmoty
  • Dolne Vestenice
  • Dolny Kubin
  • Druzstevnik Besenov
  • Druzstevnik Radimov
  • FK Kosice
  • FK Pohronie
  • FK Pokrok Krompachy
  • FK Raca
  • Horna Krupa
  • Jasenov
  • Jednota Banova
  • Jednota Sokol
  • Mfk Petrzalka
  • MFK Tahanovce
  • Nitra
  • NMSK 1922 Bratislava
  • Nove Mesto nad Vahom
  • Dubnica
  • FC 98 Hajnacka
  • FC Rohoznik
  • FC Samorin
  • Jesenske
  • Kosicka Nova Ves
  • Kostolne Kracany
  • Kovo Belusa
  • Lokomotiva Zvolen
  • Olovary
  • Oravske Vesele
  • Pata
  • PFK Piestany
  • Poprad
  • Povazan Pruske
  • Pramen Kovacova
  • SK Cierne
  • SK Gbelany
  • SK Hrochot
  • SK Surany
  • SKF Sered
  • Slavia Staskov
  • Slavia Tu Kosice
  • Slavoj Spisska Bela
  • Slavoj Trebisov
  • Slovan Most
  • Slovan Sabinov
  • Sobrance
  • Sokol Lubotice
  • Spartak Trnava
  • Spartak V. Nad Kysucou
  • Strecno
  • Tatran Liptovsky Mikulas
  • Tatran Presov
  • Velky Lapas
  • Visnove
  • Zemplin Michalovce
  • Zlate Moravce
  • Tesla Stropkov
  • TJ Rovinka
  • Velke Lovce
  • Slovan Bratislava
  • Agrifop Stakcin
  • Aleksince
  • Druzstevnik Mala
  • FK Kechnec
  • FK Demjata
  • Filakovo
  • Kysucky Lieskovec
  • Liptovska Stiavnica
  • Krasnohorske Podhradie
  • Kamenica Nad Cirochou
  • Marcelova
  • Hornad Zdana
  • Novohrad Lucenec
  • Oravska Poruba
  • Partizan Domaniza
  • Pivovar Velky Saris
  • Plevnik Drienove
  • Pokrok Stara Bystrica
  • Nove Zamky
  • Tatran Chlebnice
  • Sarisske Michalany
  • Tatran Kracunovce
  • Slovensky Grob
  • Stara Lubovna
  • Solcany
  • Selce
  • Trencianske Stankovce
  • Zemianske Kostolany
  • Velky Dur
  • Druzstevnik Zvoncin
  • Dukla Banska Bystrica
  • Dunajska Luzna
  • FC Malacky
  • FK Brezno
  • FK Cana
  • FK Gelnica
  • FK Gerlachov
  • FK Kolarovo
  • Kalinkovo
  • Kezmarok
  • Komarno
  • Kysucke Nove Mesto
  • Lipany
  • Lokomotiva DNV
  • Lokomotiva Kosice
  • Malzenice
  • Melcice Lieskove
  • MFK Bytca
  • MFK Detva
  • MFK Rusovce
  • MFK Skalica
  • MSK Namestovo
  • Nafta Gbely
  • Nevidzany
  • Oravan
  • OSK Fintice
  • OSK Rudnany
  • OSK Svosov
  • Partizan Bardejov
  • Pavlovce nad Uhom
  • Pezinok
  • Podkonice
  • Banik Handlova
  • Banik Lehota Pod Vtacnikom
  • Banik Stranavy
  • Druzstevnik Jacovce
  • FK Nizna
  • FK Svit
  • Fomat Martin
  • Hurbanovo
  • Javornik Makov
  • Jednota Malinec
  • Povazska Bystrica
  • Puchov
  • Rimavska Sobota
  • Salkova
  • Sasova
  • Senica
  • SK Bela
  • TJ Imel
  • TJ Mladost Kalsa
  • TJD Pribelce
  • Tovarniky
  • Trencin
  • Tvrdosin
  • Velka Lomnica
  • Velke Zaluzie
  • Sokol Jakub
  • Spartak Kvasov
  • Spartak Myjava
  • Spisske Podhradie
  • Start Hrabusice
  • Strazske
  • Tatran Krasno
  • Tatran VLM
  • Vranov nad Toplou
  • Zeleziarne Podbrezova
  • SK Soporna
  • SK Zavod
  • Slovan Galanta
  • Slovan Modra
  • Dunajska Streda
  • Ruzomberok
  • Zilina

UEFA Gençlik Ligi

  • Slovan Bratislava U19

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+