Teknoloji Apple internetten satışları durdurdu

Apple internetten satışları durdurdu

Apple Türkiye'nin internet sitesi üzerinden ürün satışını durdurdu. iPhone, MacBook, iPad ve AirPods gibi ürünler işaretlense de sepete eklenemediği görüldü.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
​Apple internetten satışları neden durdurdu? Ne zaman açılacak? Zam mı geliyor? Fiyat güncellemesi mi olacak?
(Arşiv)

Apple’ın resmi sitesinde satılan iPhone 11’in satışları, bugün akşam saatlerinde birden bire durdu.

Daha sonra bu durumun diğer cihazlarda da yaşanmaya başlandığı görüldü.

FİYATLARDA GÜNCELLEME Mİ OLACAK?

Konuyla ilgili Apple'dan resmi bir açıklama gelmezken, satışların durdurulması, sosyal medyada 'fiyatlara güncelleme yapılacağı' yorumlarına neden oldu.

Apple Self Servis Onarım programı başlatıyor
TEKNOLOJİ
Apple Self Servis Onarım programı başlatıyor

iPhone 13 Pro Max 80 milyon yıllık T-rex dişi kullanılarak tasarlandı: Düşmana korku salmak için üretildi
FOTOĞRAF 11
Title
18 bin liraya varan fiyat etiketi ile Apple'ın iPhone 13 Pro Max’i piyasadaki en pahalı akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Rusya merkezli Caviar adlı bir lüks telefon markası ise Apple’ın amiral gemisini yeni bir boyuta taşıdı.<br><br>
Title
80 MİLYON YILLIK DİNOZOR DİŞİ KULLANILDI<br>Şİrket, 80 milyon yıllık gerçek bir T-rex dişine sahip “Tyrannophone” adlı 6 bin 830 sterlinlik (yaklaşık 92 bin lira) bir versiyonunu tanıttı.
Title
Bununla birlikte Tyrannophone, ayrıca bir T-rex figürüne de sahip.<br><br>
Title
\"DÜŞMANA KORKU SALMAK İSTEYENLER İÇİN ÜRETİLDİ\"<br>Caviar’dan yapılan açıklamada, \"iPhone 13 Pro Tyrannophone, saf kehribardan yapılmış sarı gözüyle rakiplerinizin kalplerine korku salan bir dinozor kafasının boyutlu görüntüsüyle süslendi. Bir canavarın yırtıcı gülümsemesi sadece bir dekor unsuru değil, aynı zamanda bir ayrıcalık ve benzersizlik unsurudur, çünkü dinozorun dişlerinden biri gerçek. 80 milyon yıllık gerçek bir Tyrannosaurus dişinin parçasından bir parça içeriyor” denildi.
Title
7 ADET ÜRETİLDİ<br>Bununla birlikte, Tyrannophone modelin 6 bin 427 sterlin (yaklaşık 86 bin lira fiyatla iPhone 13 Pro modelinde de mevcut olduğu belirtildi. Ancak, Caviar bu modellerden birine sahip olmak isteyenlerin hızlı davranması gerektiği ve sadece 7 adet üretildiğini açıkladı.
Title
“Tyrannophone”, iPhone Pro Max'in yakutlarla süslenmiş 36 bin 764 sterlinlik (yaklaşık 492 bin lira) bir sürümünü de içeren Tera koleksiyonunda yer alan üç model arasında yer alıyor.<br><br>
Title
Diğer taraftan, bu, Caviar'ın Apple'ın iPhone'larının lüks bir versiyonunu ilk kez ortaya çıkarışı değil. <br><br>
Title
Apple'ın amiral gemisi serisinin Eylül ayında piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra Caviar, iPhone 13 Pro Max'in 18 karat altından yapılmış 35 bin 519 sterlinlik (yaklaşık 475 bin lira) bir versiyonunu ürettiğini duyurmuştu.<br><br><br>“Total Gold” adı verilen özel tasarım, 'sanatsal barok tarzında' işlendiği belirtilmişti.
Title
T-REX'LER HAKKINDA<br>Tyrannosaurus olarak da adlandırılan T-rev Kretase Devri'nin sonlarında (68-66 milyon yıl önce) yaşamış dev bir etçil teropod dinozor cinsine deniliyor. Bu canlılar bulunduğu habitattaki etçillerin en büyüğüydü.
Title
Latince \"zorba kertenkelelerin kralı\" anlamına gelen Tyrannosaurus rex, güçlü arka ayakları üzerinde yürüyen, uzunluğu 12 metreyi, dik durduğunda boyu 4 metreyi geçen ve yetişkinleri 4-6 ton ağırlığında olan büyük bir canlıydı. Bu cinsin üyeleri Kuzey Amerika ve Asya'da yaşadı.<br><br>
Title
iPhone 13 Pro Max 80 milyon yıllık T-rex dişi kullanılarak tasarlandı: Düşmana korku salmak için üretildi
Rus lüks bir mücevher markası, Apple'ın amiral gemisi telefonunu 80 milyon yıllık bir T-rex dişini kullanarak yeniden tasarladı. "Düşmana korku salmak için" üretildiği belirtilen iPhone 13 Pro Max, oldukça yüksek etiket fiyatıyla dikkat çekiyor.

Apple iOS 15.2 ile Dijital Miras özelliğini kullanıma sunuyor
TEKNOLOJİ
Apple iOS 15.2 ile Dijital Miras özelliğini kullanıma sunuyor

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.