|

Transfer haberleri - Daniel Agger Fenerbahçe yolunda!

Transfer haberleri – Daniel Agger Fenerbahçe yolunda. Geçtiğimiz sezon yaptığı transferlerle başarılı olmaya çalışan ancak hiçbir alanda başarı gösteremeyen Fenerbahçe’de gözler Daniel Agger’e çevrildi. Defansı sağlama almak isteyen Fenerbahçe, Danimarkalı oyuncuya teklif götürdü. Son maçına çıkan Daniel Agger ise maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Yeni Şafak
09:43 - 31/05/2016 Salı
Güncelleme: 06:48 - 31/05/2016 Salı
Diğer

Transfer haberleri – Fenerbahçe transfere hız veriyor. Kadrosunu daha da sağlama almak isteyen Fenerbahçe ilk olarak Danimarkalı oyuncu Daniel Agger ile anlaştı. Maçın ardından açıklamalarda bulunan kaptan, geleceğine yön vereceğini açıkladı.Fenerbahçe ile anlaştığına kesin gözüyle bakılan Danimarka Milli Takımı kaptanı Daniel Agger, kulübü Brondby'nin kendi sahasında Sönderjyske ile oynadığı sezonun son maçının ardından açıklamalarda bulundu.Danimarka'da Süper Lig'in sona ermesiyle Brondby'ye veda eden 31 yaşındaki stoper, Milliyet'e yaptığı açıklamada “Türkiye'den gelen teklife nasıl bakıyorsun?" sorusuna cevap verdi. İşte Agger'in açıklamaları;Türkiye ve başka yerlerden gelen teklifler beni çok mutlu etti. Benimle ilgilenildiğinden, benim yolumu düşünenlerin olmasından ötürü büyülendim ve bunu pozitif olarak görüyorum. Şu anda futbol kariyerim ve hayatımla ilgili ne isteyip istemediğime karar vermedim. Devam edip etmeyeceğim henüz belli değil. Ailemle oturup konuşacağım. Bulunacağım ortamı onların da kabullenmeleri gerekiyor. O nedenle kararı onlarla birlikte alacağım. Vereceğim karar da dönüşü olmayan kesin bir karar olacak.Daniel Agger, “Simon Kjaer ile birlikte yeni sezonda seni Fenerbahçe'de birlikte oynarken görecek miyiz?" sorusuna ise yüzünde hafif bir tebessümle, “Bilmiyorum, bunu zaman gösterecek" diye cevapladı.
Transfer haberleri – Daniel Agger Fenerbahçe yolunda. Geçtiğimiz sezon yaptığı transferlerle başarılı olmaya çalışan ancak hiçbir alanda başarı gösteremeyen Fenerbahçe'de gözler Daniel Agger'e çevrildi. Defansı sağlama almak isteyen Fenerbahçe, Danimarkalı oyuncuya teklif götürdü. Son maçına çıkan Daniel Agger ise maçın ardından açıklamalarda bulundu.#Transfer haberleri
#Fenerbahçe
#Daniel Agger
8 yıl önce