Bingöl’de patlayıcı ve çok miktarda EYP malzemesi ele geçirildi

Bingöl’de terör örgütü PKK’ya yönelik düzenlenen operasyonda patlayıcı ve patlayıcı yapımında kullanılan malzeme ele geçirildi.

Bingöl'de doçka ve çok sayıda patlayıcı ele geçirildi

Bingöl’de bölücü terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda doçka, 16 adet EYP, A4 patlayıcı ve çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

Kardan 4 ilçede 70 köy yolu kapandı

Bingöl'de kar yağışı nedeniyle merkez ve 4 ilçede 70 köy yolu ulaşıma kapandı. İl Özel İdaresi tarafından karla mücadele için 17 greyder, 8 dozer, 12 kepçe, 2 kar savurma, 3 kar küreme aracıyla birlikte 11 ekibin hazır edildiği öğrenildi.

Kardan 4 ilçede 70 köy yolu kapandı

Bingöl'de kar yağışı nedeniyle merkez ve 4 ilçede 70 köy yolu ulaşıma kapandı. İl Özel İdaresi tarafından karla mücadele için 17 greyder, 8 dozer, 12 kepçe, 2 kar savurma, 3 kar küreme aracıyla birlikte 11 ekibin hazır edildiği öğrenildi.

Bingöl'de çatışmada PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Bingöl Genç ilçesi kırsalında güvenlik güçleriyle PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada bir terörist etkisiz hale getirildi. Olayda iki güvenlik korucusu hafif yaralandı.

Bingöl'de öldürülen teröristlerle ilgili yeni detay

Bingöl'ün Genç ilçesi kırsalında terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda etkisiz hale getirilen teröristlerin, Bingöl'de 7 polis memurunun şehit edildiği saldırı başta olmak üzere, çok sayıda terör saldırılarının failleri olduğu tespit edildi.

Bingöl'de 6 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Bingöl'ün Genç ilçesi kırsalında terör örgütü PKK'nın kış üslenmesinin engellenmesi amacıyla başlatılan operasyonda 6 terörist etkisiz hale getirildi.

Bingöl'deki PKK operasyonunda çok sayıda mühimmat ve esrar bulundu

Bingöl'de terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen 3 ayrı operasyonda yaklaşık 20 kilogram esrar ile el yapımı patlayıcı, mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi.

Bingöl'de PKK'ya ait çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Bingöl'de terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda ortaya çıkarılan iki sığınakta yaşam malzemesi bulundu.

'AK Parti döneminde Doğu ve Güneydoğu'ya önemli yatırımlar yapıldı'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, "AK Parti döneminde tarihin hiçbir döneminde olmadığı kadar Doğu ve Güneydoğu'ya çok önemli yatırımlar yapıldı. Havalimanından üniversiteye, hastanelerden okullara, köylerin alt yapılarından engelli vatandaşların sorunlarına, dulun ve yetimin hakkına varıncaya kadar çok çeşitli alanlarda hiçbir dönemde olmayan hizmetler yapıldı" dedi.

'Güçlü Türkiye Avrupa'nın da dünyanın da menfaatinedir'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, "Güçlü ve istikrarlı kalkınan, daha ileri demokrasi kuran bir Türkiye, Avrupa'nın da dünyanın da menfaatinedir. Bazı Avrupa'daki dar, kısır, vizyonsuz siyasetçilerin bu ilişkileri zehirlemesine hiç birimizin müsaade etmemesi lazım. " dedi.

Bingöl'de PKK'ya ait yaşam malzemeleri ele geçirildi

Bingöl'ün Genç ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonda 175 kilogram un ele geçirildi.

Bingöl'de eğitime kar engeli

Bingöl'ün Karlıova ilçesinde, köylerden ilçe merkezine gerçekleştirilecek taşımalı sistemdeki okullarda eğitime bir gün ara verildi.

Bingöl'de 26 köy yoluna ulaşım sağlanamıyor

Bingöl'ün Karlıova ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle 26 köy yolu ulaşıma kapandı.

Bingöl'de Abdullah Bazencir Köprüsü ulaşıma açıldı

Bingöl'de yaklaşık 8 ay önce sel felaketinden sonra kullanılamaz hale gelen Abdullah Bazencir Köprüsü, inşa edilerek trafiğe açıldı.

Bingöl'de 4 bin 80 adet kaçak sigara ele geçirildi

Bingöl'de polis ekiplerinin durdurduğu bir araçta içerisinde, özel bölmeye gizlenmiş 4 bin 80 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Bingöl’de 5 terörist etkisiz hale getirildi

Bingöl'de güvenlik güçlerinin bir sığınağa düzenlediği operasyonda 4'ü ölü 5 terörist etkisiz hale getirildi.

'Sinema sadece Hollywood olmamalı'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen 1. Uluslararası Kısa Film Festivali'nde yaptığı konuşmada "Sinema sadece Hollywood olmamalı, insanlığın sineması olmalı ve Afrika'dan Uzakdoğu'ya, Latin Amerika'dan Ortadoğu'ya bütün kültürlerin kendisini ifade imkanı bulduğu bir alan olmalı. Bunu başardığımız zaman insanlığın kültürü de çok daha üst seviyelere çıkmış olacak" dedi.

Bingöl'deki PKK operasyonunda el yapımı patlayıcı ele geçirildi

Bingöl'ün Karlıova ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonda, toprağa gömülü erkek terörist cesedi ile el yapımı patlayıcı ve yaşam malzemesi bulundu.

Bingöl'de askeri zırhlı araç devrildi: 1 şehit

Bingöl Elazığ karayolu 35. kilometresi Kuruca köyü mevkisinde askeri zırhlı aracın devrilmesi sonucu 1 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı. Yaralanan askerler Bingöl Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Bingöl’de korkutan deprem

Merkezi Bingöl’ün Yedisu ilçesi Şenköy olan 3.9 şiddetinde deprem meydana geldi.

Bingöl'de deprem meydana geldi

Bingöl'ün Yedisu ilçesinde 3.8 şiddetinde deprem meydana geldi.

Bingöl'de öldürülen kadın terörist bakın kim çıktı

Bingöl'de çok sayıda silah ve 174 kilogram toz esrarla ölü olarak ele geçirilen 5 teröristten kadın olanının terör örgütü PKK'nın orta saha sorumlusu olduğu belirlendi.

Bingöl'de terör operasyonu: 1 gözaltı

Bingöl Valiliği, terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda 1 kişinin gözaltına alındığını bildirdi.

Bingöl'de kafası teneke kutuya sıkışan ayı kurtarıldı

Bingöl'ün Kiğı ilçesinde kafası teneke kutuya sıkışan ayı, barajda çalışan işçiler tarafından kurtarıldı. Ayının, işçiler tarafından kurtarılması saniye saniye görüntülendi.

Bingöl'de 5 terörist etkisiz hale getirildi

Bingöl'ün Genç ilçesi Toklu mezrası kırsalında 5 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyonda silah, mühimmat, 174 kilogram esrar ile yaşam malzemesi ele geçirildi.

Bingöl kırsalındaki hava harekatı

Genç ilçesi Toklu mezrası kırsalında terör örgütü PKK'ya yönelik devam eden operasyonda etkisiz hale getirilen terörist sayısı 5'e yükseldi.

Bingöl'de 4 terörist etkisiz hale getirildi

Bingöl'ün Genç ilçesinde düzenlenen hava harekatında, saldırı hazırlığında oldukları belirlenen 4 terörist etkisiz hale getirildi.

Bingöl'de teröristlere ait yaşam malzemesi ele geçirildi

Bingöl'de terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda, çok miktarda yaşam malzemesi ele geçirildi

Bingöl'de bir terörist öldürüldü

Bingöl'ün Karlıova ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda bir terörist etkisiz hale getirildi.

Bingöl'de 25 yer özel güvenlik bölgesi ilan edildi

Bingöl merkez ve 7 ilçesinde 25 yer bugün itibariyle 19 Ekim tarihine kadar "özel güvenlik bölgesi" ilan edildi.

Bingöl'de SİHA ile bir terörist öldürüldü

Bingöl'de, silahlı insansız hava aracı ile bir terörist etkisiz hale getirildi. Teröristin üzerinde kalaşnikof, 2 el bombası, 144 mermi çıktı.

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.