Dünya Akar Kaşıkçının cesedini valizle götürmüş olabilirler

Hulusi Akar'dan Kaşıkçı açıklaması: Cesedini valizle götürmüş olabilirler

Akar: Kaşıkçı'nın cesedini valizle götürmüş olabilirler

Kanada’daki Halifax Uluslararası Güvenlik Forumu'nda konuşan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Diplomatik dokunulmazlıktan dolayı Kaşıkçı’nın parçalanmış cesedini valizle sorun yaşamadan götürmüş olabilirler" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi Diğer
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kanada’nın Halifax şehrindeki 'Uluslararası Güvenlik Forumu'nda yaptığı konuşmada, cinayete kurban giden Cemal Kaşıkçı’nın cesediyle ilgili, “Bu konularda ihtimalleri konuşabilirsiniz. Bir ihtimal cinayeti gerçekleştirdikten 3-4 saat sonra Türkiye’yi terk ettiler. Diplomatik dokunulmazlıktan dolayı Kaşıkçı’nın parçalanmış cesedini valizle sorun yaşamadan götürmüş olabilirler” şeklinde konuştu.

Kamera kayıtlarında konsolosluk önünde şüpheli bir valizin olduğu ortaya çıkmıştı.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Halifax Uluslararası Güvenlik Forumu'na katılmak üzere Kanada'ya gelmişti. Kanada Savunma Bakanı Harjit Singh Sajjan ve ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Dunford'u ile görüşmüştü.

Kaşıkçı'nın dini nikahlı eşi ortaya çıktı
DÜNYA
Kaşıkçı'nın dini nikahlı eşi ortaya çıktı

Kaşıkçı'ya delil bırakmamak için pıhtı ilacı enjekte ettiler
GÜNDEM
Kaşıkçı'ya delil bırakmamak için pıhtı ilacı enjekte ettiler

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.