Ekonomi THYden Akabeye haftada üç sefer

THY'den Ürdün'ün Akabe kentine direk uçuşlar başladı

THY'den Akabe'ye haftada üç sefer

Cuma günü Özbekistan’ın Semerkant şehrine sefer başlatan Türk Hava Yolları, dün Ürdün’ün Akabe şehrini uçuş ağına ekledi.

Yasin Yılmaz Yeni Şafak
Türk Hava Yolları’nın, Ürdün’de başkent Amman’ın ardından uçuş sağlayacağı ikinci nokta olan Akabe oldu.
Türk Hava Yolları’nın, Ürdün’de başkent Amman’ın ardından uçuş sağlayacağı ikinci nokta olan Akabe oldu.

Türk Hava Yolları’nın (THY) Ürdün’deki ikinci uçuş noktası Akabe’ye direkt seferleri dün itibariyle başladı. Türk Hava Yolları’nın, Ürdün’de başkent Amman’ın ardından uçuş sağlayacağı ikinci nokta olan Akabe’ye seferler, dün itibariyle haftanın 3 günü karşılıklı olarak icra edilecek.

“DURMAK YOK YOLA DEVAM”

Öte yandan bir açıklama yapan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, “Semerkant’tan sonra bugün de Ürdün, Akabe’yi açıyoruz. Durmak yok, yola devam! Peki ya kendi uçağımız ile gitmediğimiz yerler? Kendi uçtuğumuz 302 noktaya ilave olarak; 49 uçuş anlaşmamız ile 191 noktaya da sizleri ulaştırıyoruz. Kısacası 302+191=493 yer kapsamamız altında” dedi.

Bilal Ekşi

Gidiş-dönüş 404 dolar

İstanbul’dan, Ürdün’ün önemli liman şehri Akabe’ye, tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş; 404 Amerikan Doları’ndan başlayan ücretlerle seyahat edilebilir. Ayrıca, Miles&Smiles üyeleri Türkiye çıkışlı yolculuklarda, seyahatlerinin 11 Haziran 2018, AQJ çıkışlı yolculuklarda ise seyahatlerinin 12 Haziran 2018 tarihine kadar tamamlanması hâlinde, yüzde 25 mil indirimli ödül biletle seyahat edebilir ve uçuş sınıflarını yükseltebilirler.

Vergide yapay zekalı hesap
EKONOMİ
Vergide yapay zekalı hesap

Emeklinin ek ödeme talebi
EKONOMİ
Emeklinin ek ödeme talebi
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.