Gündem Dualarla uğurladık

Dualarla uğurladık

Damadı tarafından bıçaklanarak öldürülen Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel için Fatih Camisinde cenaze töreni düzenlendi. İkindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Demirel, Edirnekapı Şehitliğine defnedildi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Dualarla uğurladık
Dualarla uğurladık

Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel, kızı ile damadını barıştırmak için gittiği Başakşehir’deki evde damadı tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Katil zanlısı damat Cemil Yavuz Karanfil tarafından 2 torununun gözleri önünde 4 yerinden bıçaklanarak öldürülen Demirel için İkindi namazına müteakiben Fatih Camiinde cenaze töreni düzenlendi. Törende Demirel’in eşi Gülseren, oğlu Fatih Demirel, diğer kızı Sümeyye Urhan taziyeleri kabul etti.

ÖLÜM BİR BAŞLANGIÇTIR

Demirel’in cenaze töreninde taziye konuşmasını İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz yaptı. Yılmaz, “ Hayat aldığımız nefesi verememe verdiğimiz nefesi alamamak kadar kısadır. İnanıyoruz ki bir ebedi hayat var. Bu ebedi alemde rabbimizin katında olacağımıza inanıyoruz. Ölüm, bir son değil bir başlangıçtır. Ölüm bir alem den bir başka aleme geçiştir. Allah Kadir kardeşimizin mekanını cennet eylesin. Biz insani görevimiz olarak bu acılı günlerinde Demirel ailesinin yanında oluyoruz. Sizden de dualarınızı esirgememenizi istiyorum” dedi.

Damadı tarafından bıçaklanarak öldürülen Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel için Fatih Camisinde cenaze töreni düzenlendi.
Damadı tarafından bıçaklanarak öldürülen Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel için Fatih Camisinde cenaze töreni düzenlendi.

MESLEKTAŞLARI UĞURLADI

Fatih Camisinde düzenlenen cenaze törenine Demirel’in ailesinin yanı sıra İstanbul Valisi Vasip Şahin, Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri Nuri Albayrak, Mustafa Albayrak ve Kazım Albayrak, Albayrak Grubu CEO’su Ömer Bolat, Yeni Şafak gazetesi Haber Müdürü Recep Yeter, Yeni Şafak gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik, Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, Yeni Akit gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali Hasan Karahasanoğlu, Yeni Akit gazetesi Haber Müdürü Murat Alan ve sevenleri katıldı.

Hayat pamukipliğine bağlı

Yeni Akit gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel için gazete önünde tören düzenlendi. Demirel’in cenazesi, helallik alınması için Yeni Akit gazetesine getirildi. Burada konuşan Akit Medya İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, Demirel’in inançlarına bağlı, dürüst ve sakin biri olduğunu anlattı. Karahasanoğlu, görüşmelerinden 1,5 saat sonra Demirel’in ölüm haberini aldıklarını ifade ederek, “Hayat bu kadar pamuk ipliğine bağlı” dedi.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.