|

İlk Emir Koleji ilk mezunlarını verdi

Albayrak Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren İlk Emir Koleji, ilk mezunlarını verdi. Albayrak Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Albayrak mezuniyet töreninde öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Yeni Şafak ve
04:00 - 10/06/2017 Cumartesi
Güncelleme: 07:05 - 10/06/2017 Cumartesi
Yeni Şafak
​İlk Emir Koleji ilk mezunlarını verdi
​İlk Emir Koleji ilk mezunlarını verdi

Albayrak Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren İlk Emir Koleji, düzenlenen törenle ilk mezunlarını verdi. Hafiz Salih Üstün'ün Kur'an tilavetiyle başlayan programda öğrenciler diplomalarını ailelerinin elinden aldı. Törene katılan Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri Nuri Albayrak ve İbrahim Karaca, Albayrak Grubu CEO’su Doç. Dr. Ömer Bolat, İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz ve Esenyurt İlçe Müftüsü Dr. Mehmet Müftüoğlu, öğrencilerin mezuniyet heyecanına ortak oldu.

ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Üç yıllık süreçte öğrencilerin emin adımlarla hedeflerine ulaştığını kaydeden Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Albayrak, “Albayrak Vakfı’nın temel felsefe ve özelliği, öğrencilerden ücret almamasıdır. Albayrak Vakfı olarak öğrencilerimizin her zaman yanında olacağız” dedi. Öğrencilerin mezuniyet heyecanını paylaştıklarını kaydeden Albayrak Grubu CEO’su Doç. Dr. Ömer Bolat, “Albayrak ailesi olarak bu ülkede ticaretin yanı sıra ülkenin geleceğine de yatırım yapıyoruz” şeklinde konuştu. İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz ise şunları söyledi: “İlk Emir eğitim yuvamızın kurulmasını ve eğitim faaliyetlerinin İslam’a ve İslam İlimlerine adamış olduğunu öğrendiğimde çok memnun oldum.” İlk Emir Koleji Müdürü Saadettin Ekici, TEOG sınavında 6 Türkiye birincisi öğrencilerinin olduğunu aktardı.

Dereceye girenler ödüllendirildi

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı içerisinde yapılan etkinliklerde dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Hacı Ahmet Albayrak Onur Ödülü'ne layık görülen Mustafa Özcan, ödülünü Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Albayrak’ın elinden aldı. İlk Emir Koleji’ni birincilikle bitirerek mezun olan Samet Birol’a ödülünü Albayrak Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Karaca takdim etti.


#​Albayrak Vakfı
#Emir Koleji
#TEOG
7 yıl önce