Gündem Meteorolojiden 7 ile sağanak yağış uyarısı

Meteorolojiden 7 ile sağanak yağış uyarısı

Meteorolojinin son hava durumu tahminlerine göre bazı illere uyarı yapıldı. Trabzon, Giresun, Rize, Artvin, Ordu, Gümüşhane ve Bayburt'ta bu gece saatlerinden itibaren görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanağın yarın akşam saatlerine kadar etkili olması bekleniyor.

Haber Merkezi AA
Arşiv
Arşiv

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, son değerlendirmelere göre bu gece saatlerinden itibaren Trabzon'da görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanağın yarın akşam saatlerine kadar yerel olarak çok kuvvetli ve şiddetli olacağı tahmin ediliyor.

Giresun'da bu gece saatlerinden itibaren görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanağın yarın akşam saatlerine kadar yerel olarak çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor.

Bu gece saatlerinden itibaren Rize'de görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanağın yarın akşam saatlerine kadar yerel olarak çok kuvvetli ve şiddetli olacağı tahmin ediliyor.

Artvin'de bu gece saatlerinden itibaren görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanağın yarın akşam saatlerine kadar kuvvetli olması bekleniyor.

Bu gece saatlerinden itibaren Ordu'da görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanağın yarın akşam saatlerine kadar kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.

Gümüşhane'de bu gece saatlerinden itibaren görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanağın yarın akşam saatlerine kadar kuvvetli olması bekleniyor.

Bu gece saatlerinden itibaren Bayburt'ta görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanağın yarın akşam saatlerine kadar kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.

Bu illerde vatandaşlara, meydana gelebilecek olumsuzluklara: ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları uyarısında bulunuldu.

REKLAM

5 günlük Trabzon hava durumu

5 günlük Ordu hava durumu

5 günlük Artvin hava durumu

3 ile kuvvetli yağış uyarısı
GÜNDEM
3 ile kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji'den bu hafta için önemli uyarı
GÜNDEM
Meteoroloji'den bu hafta için önemli uyarı
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.