Gündem Necmettin öğretmeninkabri başında

Necmettin öğretmenin kabri başında...

Tunceli’de terör örgütü PKK tarafından kaçırıldıktan sonra katledilen sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz’ın öğrencileri, şehit öğretmenin baba ocağını ve kabrini ziyaret etti.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Öğrencileri PKK’nın şehit ettiği Necmettin Yılmaz’ın kabri başında gözyaşlarına boğuldu
Öğrencileri PKK’nın şehit ettiği Necmettin Yılmaz’ın kabri başında gözyaşlarına boğuldu

Hava yoluyla Trabzon’a, oradan da kara yoluyla şehidin Torul ilçesine bağlı Demirkapı köyündeki babaevine giden öğrenciler şehidin babası Hamit ve annesi Gülay Yılmaz’a başsağlığı diledi. Ziyarette anne Yılmaz, şehit oğlunun öğrencilerine sarılarak gözyaşı döktü. Ziyarette, şehit öğretmenin eşyaları ailesine teslim edildi. Şehit öğretmen Yılmaz’ın öğretmenlik yaptığı okuldaki Türk Bayrağı da heyet üyelerince baba Hamit Yılmaz’a verildi. Öğrenciler daha sonra şehit öğretmenin köy mezarlığındaki kabrini ziyaret ederek, gül bıraktı. Kabir başında gözyaşlarına boğulan öğrenciler şehidin adının verildiği okulun bahçesinden getirilen toprağı döktü.

Ders zili Necmettin öğretmensiz çaldı
GÜNDEM
Ders zili Necmettin öğretmensiz çaldı

En güzel Berat Kandili mesajları
Gündem

En güzel Berat Kandili mesajları

En güzel Berat kandili mesajları. 19 Nisan Cuma gecesi Berat Kandili idrak edilecek. İslam alemi için büyük bir öneme sahip mübarek kandillerde Müslümanlar birbirlerine mesaj atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Biz de sizler için güncel, anlamlı, resimli, kısa, güzel Berat Kandil mesajlarını derledik. Siz de aile fertlerinize, akrabalarınıza, dostlarınıza, sevdiklerinize SMS, Facebook, Instagram ve WhatsApp üzerinden en güzel resimli Berat Kandili kutlama mesajlarını gönderebilirsiniz. İşte en güzel kandil mesajları...
Eski ÖSYM Başkanı Demir'in ifadesi ortaya çıktı
Gündem

Eski ÖSYM Başkanı Demir'in ifadesi ortaya çıktı

ÖSYM’ye yönelik FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra ev hapsi şartıyla serbest bırakılan eski ÖSYM Başkanı Ali Demir’in ifadesi ortaya çıktı. FETÖ üyesi olmadığını belirten Demir, kendi döneminde soru sızdırıldığı iddiasını da reddederek, "Hiçbir sınavın sorusu sızdırılmamıştır. En üst düzeyde önlemleri bir başkan olarak aldım. Bu sınav sorularının sızdırıldığına dair de somut bir delil mevcut değildir" dedi.
İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı
Gündem

İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı

İBB'de dün göreve başlayan Ekrem İmamoğlu'nun, medyaya yansıyan 'antrikot' videosunun kurgu olduğu ortaya çıktı. İmamoğlu'nun yemek menüsünü sorduğu yerin yemekhane değil İBB Özel Kalem Müdürlüğü'ne ait çay ocağı olduğu öğrenildi. İBB eski Başkanı Uysal'ın ekibi videoya karşı "İBB Yemekhanesi’nde tüm personele aynı yemek çıkmaktadır. Bugüne kadar Başkan da bu yemekten yemiştir" açıklaması yaptı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.