Gündem Siirt merkezde asfaltlama çalışmaları devam ediyor

Siirt merkezde asfaltlama çalışmaları devam ediyor

Siirt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Siirt merkezde sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Siirt merkezde asfaltlama çalışmaları devam ediyor
Siirt Belediyesi

Siirt Belediyesi, Vali/Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu’nun talimatları doğrultusunda, daha güvenilir, modern ve huzurlu bir ulaşım için kent genelinde başlatmış olduğu yol çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Siirt Belediyesi, kent genelinde vatandaşların ulaşımlarını daha rahat ve modern bir şekilde sağlayabilmeleri için alt yapı projeleri bir bir hayata geçiriyor. Planlanan program dâhilinde yol çalışmalarını sürdüren Siirt Belediyesi bu kapsamda Algül Mahallesi, Şeyh Musa caddesinde sıcak asfsalt çalışması başlattı.

Asfaltlama çalışmalarının aralıksız olarak devam ettiğini belirten Vali/Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, "Kentimizin çeşitli noktalarında devam eden asfalt ve kaldırım çalışmaları belirlediğimiz program çerçevesinde devam ediyor. Ekiplerimiz hummalı bir şekilde mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerinin başında. Mahallelerimizde acil müdahale gerektiren alanlar ve asfalt kaldırım çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor" dedi.

Asfalt çalışmalarımız, belirlenen plan ve program dâhilinde diğer mahallelerimizde de devam edecektir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.