Gündem Taş ocağında patlama 2si asker 3 kişi yaralandı

Taş ocağında patlama: 2'si asker, 3 kişi ağır yaralandı - Artvin haber

Taş ocağında patlama: 2'si asker 3 kişi yaralandı

Artvin'in Kemalpaşa ilçesinde bir taş ocağında kontrollü patlatma yapıldı. Patlamanın yapıldığı sırada heyelan meydana geldi. Patlatma için güvenlik önlemi alan 2'si asker,3 kişi ağır şekilde yaralandı. Olayın ardından Karadeniz Sahil Yolu trafiğe kapandı.

Haber Merkezi Diğer
Arşiv.
Arşiv.

Artvin'in Kemalpaşa ilçesi Üçkardeşler köyü Karadeniz Sahil Yolu'nda, deniz dolgusunda kullanılmak üzere taş alımı yapılan bir ocakta kontrollü patlatma yapıldı. Patlatma sırasında heyelan meydana geldi.

Seken taşlarla dolayısıyla, patlatma için güvenlik önlemi alan 2'si asker, 1'i sivil toplam 3 kişi ağır şekilde yaralandı. Heyelan nedeniyle Karadeniz Sahil Yolu çift yönlü olarak ulaşıma kapandı.

Çalışmalar başlatıldı

Bölgeye ambulanslar ve takviye iş makineleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, ilk müdahalenin ardından yaralıları Hopa Devlet Hastanesi'ne götürdü. Yol'un ulaşıma açılması için çalışma başlatıldı. Edinilen bilgiye göre bölgede uzun araç kuyrukları oluştu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.