|

Uzakdoğu ve Avrupa daha da SHIC olacak

Kadın ve erkek aksesuarında Türkiye'nin önemli markaları arasına girmeyi başaran So Chic, yıl sonuna kadar 40 yeni mağaza daha açacak. Sezgin Group Genel Müdür Yardımcısı Fehmi Kurdik, franchise ağında Avrupa ve Uzakdoğu'dan yeni şubelerin yer alacağını söyledi

00:00 - 26/06/2012 Salı
Güncelleme: 02:31 - 26/06/2012 Salı
Yeni Şafak
Uzakdoğu ve Avrupa daha da SHIC olacak
Uzakdoğu ve Avrupa daha da SHIC olacak

Yıl sonu hedefleri arasında 40 yeni mağaza açmayı hedefleyen Sezgin Group, ilk 6 ayda 30 mağaza açarak, 2012 franchise hedefini yükseltiyor. Sezgin Group, So CHIC markasıyla mağazalarına Avrupa ve Uzakdoğu'da yenilerini ekleyecek. Gümüş ihracatıyla alanında her yıl ihracat yıldızlarından olan Sezgin Group'un Kıbrıs, Hollanda, Azerbaycan ve Gürcistan'da da So CHIC ve Fix Silver mağazaları bulunuyor. Sezgin Group Genel Müdür Yardımcısı Fehmi Kurdik, şu ifadeleri kullandı:

GÜNDE ORTALAMA 4 BAŞVURU

'İtalya, Fransa, Portekiz, İspanya, Lübnan, Mısır, Cezayir, Yunanistan'ın yanı sıra ABD'ye ihracat gerçekleştiriyoruz. Uzakdoğu ve Avrupa'da da So CHIC mağazası açmayı planlıyoruz. Türkiye genelinde 110 mağazamız var. Hızlı mağaza açılışlarımızla yılsonu için verdiğimiz hedefimizin üzerine çıkmayı planlıyoruz. Mağaza açarken bayilerimizin kazançlı bir ticaret yapması için en işlek cadde ve AVM'leri tercih ediyoruz. Çünkü biz ticaret anlayışımızı 'win-win' mantığı üzerine kurduk. Ayrıca seçkin otellerle de görüşmeler yapıyoruz. Amacımız So CHIC'i dünya markası haline getirmek. Hızlı mağaza açılışlarımızla ve tüketiciye sunduğumuz kaliteli hizmet ve ürünle bu hedefimize adım adım yaklaşıyoruz.' Franchise başvuruları ile birebir ilgilenen Kurdik, günde ortalama 4 başvuru aldıklarını ve başvuruları değerlendirirken en önemli kriterin 'bayi adayının işinin başında durması' olduğunu belirtti.


12 yıl önce