Hayat Mustafa Usludan Yılmaz Erdoğana Netflix göndermesi

Mustafa Uslu'dan Yılmaz Erdoğan'a 'Netflix' göndermesi

Gişe rekoru kıran Ayla ve Müslüm filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu, ödül aldığı törende yaptığı konuşmada Yılmaz Erdoğan'ın Netflix kararına gönderme yaparak, "Siz bize ödül vermeye devam ettiğiniz sürece biz güzel filmler çekeceğiz ve emin olun bu filmleri sadece sinemalarda yayınlayacağız" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Mustafa Usludan Yılmaz Erdoğana Netflix göndermesi
Mustafa Uslu

Yapımcı Mustafa Uslu, İstanbul'da bir üniversitede düzenlenen ödül töreninde Müslüm ile 'En İyi Sinema Filmi Ödülü'ne layık görüldü. Ödülü almak için sahneye çıkan Uslu, Yılmaz Erdoğan'ın Netflix kararına gönderme yaptı.

  • Uslu, "Türk sinemasının çocukları olarak ihanete uğradığımız şu günlerde bu ödül çok anlamlı oldu. Siz bize ödül vermeye devam ettiğiniz sürece biz güzel filmler çekeceğiz. Bu filmleri sadece sinemada yayınlayacağız emin olun" diye konuştu. Uslu'nun sözleri salondakilerden büyük alkış aldı.

Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filmi vizyondayken Netflix'te yayına girmişti. Erdoğan'ın kararı sinema çevresinde tartışmaya neden olmuştu.

Cüneyt Arkın Netflix ile ekranlara dönüyor
HAYAT
Cüneyt Arkın Netflix ile ekranlara dönüyor

Gözünü aldırdı
HAYAT
Gözünü aldırdı

Orhan Gencebay'ın eşi Erdoğan'ın doğum gününü kutladı
HAYAT
Orhan Gencebay'ın eşi Erdoğan'ın doğum gününü kutladı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.