|

Cem Yılmaz'a cevap gecikmedi

Fenerbahçeli Cem Yılmaz, Beşiktaş taraftarı olan yakın arkadaşı Zafer Algöz'e gönderme yaptı. Algöz'den ise cevap gecikmedi.

Yeni Şafak
12:00 - 13/05/2015 Çarşamba
Güncelleme: 12:47 - 13/05/2015 Çarşamba
Diğer

Yakın arkadaşı Beşiktaşlı Zafer Algöz'e esprili bir göndermede bulunan Cem Yılmaz, "Süper Lig'de her hafta lider değişiyor. Zafer Algöz ve ekibi de Beşiktaş için bir şarkı hazırlıyorlarmış, ben dedim ki uzun soluklu bir şarkı olmasın, öyle 1-2 haftalık olsun sonra devam ederiz. Ben uzun zamandır lig maçlarını izleyemiyorum, takımımı uzaktan destekliyorum, hayırlısı bakalım" dedi.Fenerbahçe'yi her platformda desteklemeye çalıştığını dile getiren Yılmaz, "Fenerbahçe'nin Euroleague'deki başarısı çok önemli, onları izleyeceğim, destekleyeceğim. Hedef 1 Milyon projesi de çok önemli, ben de belgelerimi hazırladım bekliyorum" şeklinde konuştu.Zafer Algöz: Son sözümüzü söylemedik

Sabah'ın haberinde, Zafer Algöz'den cevap gecikmedi. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından Cem Yılmaz'ın açıklamalarına karşılık verdi. Algöz, Twitter hesabından yazdığı mesajda, "Cem Yılmaz 'kısa süreli şampiyonluk şarkısı yapın abi' demiş. Lig henüz bitmedi Cemo, son sözümüzü söylemedik" ifadesini kullandı.

#cem yılmaz
#zafer algöz
#atışma
#şampiyonluk
9 yıl önce
default-profile-img