|

Diego antrenmana çıkmadı

Spor Toto Süper Lig lideri Fenerbahçe, Antalya kampındaki hazırlıklarını sürdürdü. Diego Ribas, gribal enfeksiyon nedeniyle antrenmana çıkmadı.

Yeni Şafak
13:48 - 14/01/2015 Çarşamba
Güncelleme: 11:49 - 14/01/2015 Çarşamba
AA

Antalya'nın Belek beldesinde teknik direktör İsmail Kartal yönetiminde kamp yapılan otelin sahasında gerçekleşen günün ilk antrenmanına futbolcular, koşu ve ısınma çalışmasıyla başladı.


Keyifli geçen ve futbolcuların birbirleriyle sık sık şakalaştığı antrenman, koordinasyon çalışmasıyla devam etti. Daha sonra 3 gruba ayrılarak pas ve baskı çalışması yapan sarı-lacivertliler, antrenmanı koşuyla bitirdi.


Sarı-lacivertlilerin Brezilyalı futbolcusu Diego Ribas, gribal enfeksiyon nedeniyle antrenmana çıkmadı. Diego'nun ciddi bir durumunun olmadığı, dinlendirme amaçlı antrenmana katılmadığı öğrenildi.


Uzun süredir sakatlığından dolayı tek başına çalışan Webo, antrenmanın bir bölümünde takımla çalıştı. Webo, antrenmandan sonra tek başına şut çalıştı. Sarı-lacivertlilerde sakatlığı devam eden Mehmet Topal, takımdan ayrı koşuyla antrenmanı tamamladı.


Öte yandan antrenman öncesi Antalya'nın amatör küme takımlarından Serik Belediyesporlu futbolcular sarı-lacivertli takımla fotoğraf çektirdi.


Fenerbahçe, Antalya kampındaki çalışmalarını akşam yapacağı antrenmanla sürdürecek.
#Futbol
#SÜPERLİG
#Spor Toto Süper Lig
#Fenerbahçe
#Antalya kampı
9 yıl önce
default-profile-img