|

Fenerbahçe'ye yeni Portekizli

Fenerbahçe transfer çalışmaları çerçevesinde yeni bir Portekizli Miguel Veloso ile temasta olduğu iddia edildi. Dinamo Kiev ile sözleşmesi bitecek olan Miguel Veloso'nun Fenerbahçe'nin transfer hedeflerinden biri olduğu kaydedildi.

Yeni Şafak
10:42 - 30/05/2016 Pazartesi
Güncelleme: 07:54 - 30/05/2016 Pazartesi
Diğer
Fenerbahçe'nin hedefi Miguel Veloso.
Fenerbahçe'nin hedefi Miguel Veloso.

Fenerbahçe transferde önceliği stoper ve santrfor mevkine verirken orta saha takviyesi için de boş durmuyor.Sözleşmesi biten Raul Meireles ile yeni anlaşma yapmayan ve Portekizli oyuncuya 'teşekkür' eden sarı lacivertliler yeni bir Portekizli ile ilgileniyor.UEFA ile olan anlaşma nedeniyle ayağını yorganına göre uzatmak zorunda olan Fenerbahçe, Dinamo Kiev'le sözleşmesi sona erecek olan Portekizli orta saha oyuncusu Miguel Veloso'yu kadrosuna katmak için harekete geçti.


Dinamo'ya 7.5 milyona gitmişti

Vitor Pereira'nın da yakıdan tanıdığı Veloso hem ofansif hem de defansif özelliklere sahip bir oyuncu. Bu özellikleriyle Raul Meireles'i de andırıyor. 2012 yılında Dinemo Kiev'e 7.5 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer olan Veloso'nun bonservisinin elinde olması kendisini çok cazip kılıyor.

Oğuzhan'a dev talip Masaya gelmezse güle güle

#Fenerbahçe
#Miguel Veloso
8 yıl önce