|

Jones: Galatasaray maçını bekliyorum

Beşiktaş'ın, Shalke 04 Takımı'dan sezon sonuna kadar kiraladığı Jermaine Jones, takım arkadaşlarına sahada savaşma konusunda liderlik yapacağını söyledi.

Cihan
00:00 - 4/02/2014 Salı
Güncelleme: 14:08 - 4/02/2014 Salı
Yeni Şafak
Jones: Galatasaray maçını bekliyorum
Jones: Galatasaray maçını bekliyorum

Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde sabah yapılan antrenman sonrasında basın mensuplarının karşısına geçen ve sorulara cevap veren Jones, "Hergün daha iyiye gidiyorum. Bireysel olarak kendimi hazır tutmaya çalıştım. Takımla birlikte daha yeni çalışmalara başladım fakat şu an hoca görev verirse oynamaya hazırım. Arkadaşlarıma, savaşma ve mücadele konusunda liderlik yapmaya çalışacağım. Ayrıca genç oyuncuların üzerindeki baskıyı azaltmamız gerekiyor." diye konuştu.

Jermaine ayrıca teknik direktörleri Slaven Bilic için, "Bilic iyi bir hoca. Birçok başarı elde etmiş. Onunla çalışmak benim için çok önemli." ifadelerini kullandı.

'GALATASARAY MAÇINI BEN DE BEKLİYORUM'

Jermaine Jones bir basın mensubunun, "Melo gibi bir gol sevincin var mı?" sorusuna ilginç bir cevap verdi.

Jones, "Ben de taraftarlar gibi şimdiden Galatasaray maçını bekliyorum; çünkü iki aynı tarzdaki oyuncu Melo ile Jones karşı karşıya gelecek. Umarım iyi bir savaş, iyi bir mücadele olur. Buraya geldim diye hemen şampiyon olacağız diyemem. Mücadele edeceğiz. Sezon sonu ne olur bilemem." dedi.

Jermaine Jones, son olarak, "Buraya gelmeden önce kulüp ve taraftarlar hakkında olumlu şeyler duymuştum. Kulüp, İstanbul ve Türkiye'nin en büyük kulüplerinden biri. Hugo Almeida ve Fernandes ligin en iyi oyuncularından birisi." ifadeleriyle kulübü ve takım arkadaşlarını övdü.

10 yıl önce
default-profile-img