|

Milosevski trafik kurbanı

Türkiye'de, 1998-2005 yılları arasında Trabzonspor, Malatyaspor ve Akçaabat Sebatspor'un filelerini koruyan Petar Milosevski, geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi.

YENİSAFAK.COM.TR / SPOR
00:00 - 14/03/2014 Cuma
Güncelleme: 11:54 - 14/03/2014 Cuma
Yeni Şafak
Milosevski trafik kurbanı
Milosevski trafik kurbanı

Alınan bilgiye göre, Makedonya Futbol Federasyonu Başkanı İlço Gyorgiyoski idaresindeki özel otomobil, Kriva Palanka-Kumanova yolunda henüz bilinmeyen bir nedenle karşı yönden gelen bir minibüsle çarpıştı.

Kazada, eski kaleci Milosevski hayatını kaybederken, Gyorgiyoski ve ismi öğrenilemeyen bir kişi yaralandı. Yaralılar, Üsküp'teki hastanelerde tedavi altına alındı.

Milosevski, Makedonya'da ve Türkiye'de çeşitli takımlarda kalecilik yaptıktan sonra Makedonya A Milli Takımı Teknik Direktörlüğü'nü de üstlenmişti.

Trabzonspor'dan taziye mesajı

Milosevski'nin ölümü üzerine Trabzonspor resmi internet sitesinde taziye mesajı yayınladı. Mesajda, "Takımımızın 3 sezon kalesini koruyan Petar Milosevski''nin ülkesi Makedonya''da geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirdiği haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Petar Milosevski''nin, başta yakınları olmak üzere tüm sevenlerine ve futbol dünyasına başsağlığı dileriz" denildi.

10 yıl önce
default-profile-img