|

Rubin Kazan'da antrenör olabilir!

Rus basınında yer alan haberlere göre Gökdeniz Karadeniz''in futbolculuk kariyerinin ardından Rubin Kazan''da yardımcı antrenör olarak kalabilir.

Cihan
00:00 - 22/04/2013 Pazartesi
Güncelleme: 13:04 - 22/04/2013 Pazartesi
Yeni Şafak
Rubin Kazan'da antrenör olabilir!
Rubin Kazan'da antrenör olabilir!

Haberlere göre Rubin Kazan''nın hocası Kurban Berdıyev, Gökdeniz Karadeniz''in takımda kalması için kendisine futbolculuk kariyerinin ardından yardımcı antrenörlüğü teklif edecek. Berdıyev ve Gökdeniz''in çok samimi bir ilişkisi olduğuna dikkat çekilirken, deneyimli hocanın Türk futbolcuya yüzde yüzde güvendiği ifade ediliyor. Milli futbolcunun liderlik rolünden bahsedilirken, saha içi ve dışında takım ile ilgili Berdıyev''e yardımcı olduğu belirtildi.

Gökdeniz çok etkili birisi

Rubin Kazan''ın eski hocası Petr Nemov''a göre Gökdeniz takımın en etkili isimlerinden biri. Nemov, ''Gökdeniz hakkında sadece olumlu şeyler söyleyebilirim. Lider olduğu kadar aynı zamanda da takımı üzerinde etkisi olan birisi.'' diye konuştu.

2008 yılında Trabzonspor''dan 8,7 milyon Euro''ya Rubin Kazan''a transfer olan 33 yaşındaki Gökdeniz Karadeniz çıktığı 178 maçta 29 gol attı ve 30 asist yaptı. Deneyimli oyuncunun Kazan ekibiyle 2015 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

11 yıl önce
default-profile-img