|

Tiago çabuk uyum sağladı

Adanaspor''da takımın yabancı transferi Tiago Bezerra uyum sürecini çabuk aşarak takıma katkı koymaya başladı.

İha
00:00 - 27/07/2013 Cumartesi
Güncelleme: 17:23 - 27/07/2013 Cumartesi
Yeni Şafak
Tiago çabuk uyum sağladı
Tiago çabuk uyum sağladı

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu Kartepe ''de sürdüren PTT 1. Lig takımlarından Adanaspor''da çalışmalar hız kazandı. Kampın ikinci etabını özel maçlar oynayarak geçiren Adanaspor, Türkmenistan''ın Balkan takımını 3-1''le geçerek ilk galibiyetini aldı. Baştan sona Toros Kaplanlarının üstünlüğü ile geçen karşılaşmada gollerin ikisini Tuna Üzümcü diğerini de yeni transfer Tiago attı. Zaman zaman sertlikler yaşanan müsabakada belirli bölümlerde oyun durma noktasına da geldi.

EMRAH KORKUTTU

Maçın 15 dakikasında uzun topa hareketlenen Emrah Bedir bir anda acılar içinde yerde kaldı. Arka adalesinden sakatlanan başarılı futbolcunun tedavisine hemen başlandı. Küçük bir yırtık tespit edilen Emrah''ın 2 hafta içinde yeniden takıma döneceği belirtildi.

TİAGO ÇABUK UYUM SAĞLADI

Takımın yabancı transferi Tiago Bezerra uyum sürecini çabuk aşarak takıma katkı koymaya başladı. Gerek saha içinde gerekse saha dışında takım arkadaşlarının sevgisini kazanan Brezilyalı hazırlık maçlarında oynadığı futbolla kendisini izleyenleri hayran bıraktı. Başarılı oyuncu Balkan takımına attı golle Turuncu Beyazlı forma altında fileleri ilk kez havalandırmış oldu.

İLKEM: ''ŞANSSIZLIKTAN UZAK BİR SEZON DİLİYORUM''

Adanaspor''un tecrübeli sol bek oyuncusu İlkem Özkaynak, Kartepe kampında iyi çalışarak lige hazır girmek istediklerini belirtti. Geçen sezon lig haftası sakatlandığını ve form tutmakta zorlandığını belirten İlkem , '''Öncelikle ilk dileğim sakatlıklardan uzak bir sezon yaşamaktır. Her futbolcu arkadaşım bu sezonu sakatlıksız ve başarıyla geçirsin. Ağır antrenmanların ardından yaşanan sakatlık futbolcuyu geriye götürüyor. Çok güzel bir ortamda çalışıyoruz. Lig başlayınca emeğimizin karşılığını alacağımızı düşünüyorum''' şeklinde konuştu.

11 yıl önce
default-profile-img