Gündem İletişim Başkanı Altun 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarıyla ilgili tartışmaya noktayı koydu

İletişim Başkanı Altun 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarıyla ilgili tartışmaya noktayı koydu

Günlerdir süren "30 Ağustos Zafer Bayramı kutlanacak mı?" tartışmaları İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile sona ereceğe benziyor. Altun, yaptığı paylaşımda 30 Ağustos'un her sene olduğu gibi bu sene de devletin şanına yaraşır şekilde kutlanacağını belirtti ve kamuoyunu yanlış yönlendirmeye çalışanların asılsız açıklamalarına itibar edilmemesi gerektiğinin altını çizdi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
30 Ağustosta kutlama olacak mı: Fahrettin Altundan açıklama
İletişim Başkanı Fahrettin Altun

İletişim Başkanı Fahrettin Altun 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarının olup olmayacağına dair tartışmalara noktayı koydu.

"Devletimizin şanına yaraşır şekilde kutlanacak"

Altun, kutlamaların bu sene de devletin şanına yaraşır şekilde gerçekleşeceğini belirtirken kamuoyunu yanlış yönlendiren açıklamalara da itibar edilmemesini rica etti.

Açıklamanın tamamı şu şekilde:

  • "30 Ağustos Zafer Bayramımız bu sene de devletimizin şanına yaraşır şekilde kutlanacaktır. İdeolojik saiklerle ve yersiz beklentilerle kamuoyunu yanlış yönlendirmeye çalışanların asılsız açıklamalarına itibar edilmemesini önemle rica ediyoruz. Birliğimiz, dirliğimiz daim olsun."

Büyükşehir'den duygulandıran 30 Ağustos videosu
OYNAT 02:18
Büyükşehir'den duygulandıran 30 Ağustos videosu
Bursa Büyükşehir Belediyesi'nce 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayınlanan ve 15 bin 55 rakamının anlamına ilişkin Bursalılara sorulan soruları içeren video, izleyenlere duygulu dakikalar yaşattı. Belediyenin sosyal medya hesaplarından 'ZaferRuhu' tagıyla paylaşılan video, izlenme rekoru kırdı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.