Gündem 6lı masada adaylık kazanı kaynıyor

6'lı masada adaylık kazanı kaynıyor

CHP’nin öncülüğünde kurulan 6’lı masada adaylık kazanı kaynamaya devam ediyor. 6’lı masada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığı uzun süredir tartışılıyor. Ancak son dönemlerde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ismi de konuşulmaya başlandı.

Abone Ol Google News
Mehmet Güney Yeni Şafak
6lı masada adaylık kazanı kaynıyor
Arşiv

CHP’nin öncülüğünde kurulan 6’lı masada adaylık kazanı kaynamaya devam ediyor. 6’lı masada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığı uzun süredir tartışılıyor. Hatta CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Bizim adayımız Kemal Kılıçdaroğlu” dedi. Ancak son dönemlerde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ismi de konuşulmaya başlandı. Ancak masadakilerden bazıları buna karşı çıkıyor, bazıları da sıcak bakıyor. Masanın baş aktörü olan CHP ve Saadet Partisi’nde, Akşener ismine sıcak bakılmıyor. Gelecek ve DEVA Partisi, Akşener’in daha mantıklı bir aday olacağını belirtirken Demokrat Parti ise kararsız kalıyor.

6’lılar emanetçi bir ‘aşık’ arıyor
GÜNDEM
6’lılar emanetçi bir ‘aşık’ arıyor

5 toplantı sonunda ‘aday’ 6’lı masada
GÜNDEM
5 toplantı sonunda ‘aday’ 6’lı masada

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.