|

Başkan beddua etti muhtarlar amin dedi

Gaziantep Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, muhtarlarla bir araya geldiği toplantıda, 'haksızlık ve yolsuzluk' yapanlara beddua etti. Başkan Akdoğan, sözleriyle birlikte muhtarlara 'amin' deyin dedi.

Aa
00:00 - 1/04/2013 Pazartesi
Güncelleme: 12:29 - 1/04/2013 Pazartesi
Yeni Şafak
Başkan beddua etti muhtarlar amin dedi
Başkan beddua etti muhtarlar amin dedi

Akdoğan, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sarı'nın da katıldığı meclis salonunda yapılan toplantıda, mahalle muhtarlarıyla buluştu. Toplantıda yaptığı hizmetleri anlatan ve bunları geçmişte yapılan hizmetlerle karşılaştıran Akdoğan, AK Parti iktidarı öncesinde haksızlık ve yolsuzluklar yapıldığını öne sürdü.

Haksızlık ve yolsuzluk yapanlar ile yapmaya meyilli olanlara beddua eden Akdoğan, muhtarların da 'amin' demesini istedi. Bunun üzerine muhtarlar, başkanın sözlerinin ardından hep beraber 'amin' diyerek, bedduanın kabul olmasını diledi.

AK Parti iktidarı döneminde Nizip'te her kurum ve birimde devrim niteliğinde hizmetler gerçekleştirildiğini vurgulayan Akdoğan, şöyle devam etti:

"YANLIŞSAK ALLAH BU MAKAMI YEDİRMESİN"

'Başkanlığım döneminde belediye hizmetine sunulması için 62 araç almışım ve aylık 36 bin litre yakıt harcamışız. Fakat bizden önceki döneme baktığımızda araç yok denilecek kadar az ama üzülerek söylüyorum ki aylık yakıt 43 bin 500 litre. Bu işin bir izahı var mı, siz söyleyin. Kim yanlış iş yapıyorsa ona mehil etmeyiniz, yanlış iş yapanın yanında olmayınız. Eğer biz yanlışsak Allah bize bu mevki ve makamı yedirmesin. Eğer bizim hırsızlığa niyetimiz varsa Allah bizi mevki makam sahibi etmesin. Kim bu belediyenin malını da yiyor ya da yediriyorsa Allah ona yemeyi nasip etmesin. Kim namuslu hizmet edecekse Allah bu belediyeyi ona nasip etsin.'

11 yıl önce