Gündem Çocuklara terör talimi

Çocuklara terör talimi!

Küçük yaşta militan yetiştirme sevdasında olan DHKP- C ve PKK, Grup Yorum’un İdil Kültür Merkezi’nde TAYADLI Ailelerin “8 Mart Kadınlar Günü” etkinliğinde küçücük çocuklara terörist marşları söylettiler.

Talha Menteş Yeni Şafak
Etkinlikte çocuklara terörist marşları söyletildi.
Etkinlikte çocuklara terörist marşları söyletildi.

Etkinlikte çocuklara söyletilen DHKP-C tarzı marşlarda nefret ve kin ile çocukları besledikleri ortaya çıktı. Çocuklara; “Niçin direniyoruz... Direndikçe geldiler... Direndikçe sardılar coplarıyla bu kavga ekmeğin kavgası, yarının kavgası bu, kavga umudun kavgası” gibi sözlerle oyuncaklarıyla oynayacak yaşta olan küçücük çocukları zehirlediler. Daha önce de Grup Yorum’un öncülüğünde çocuklara “Haklıyız Kazanacağız” adlı terör marşı söylettirilmişti.

ELEBAŞLARI BURADAN ÇIKTI

Sanatsal faaliyetler adı altında terör faaliyetleri yürütülen sözde kültür merkezinde 26 Şubat 2019’da DHKP-C terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda örgütün üst düzey 7 ismi, ‘kör oda’ olarak tabir edilen özel sığınakta yakalandı. Terör yuvasına son iki yılda 6 baskın düzenlendi.

Zillet ittifakı milli güvenlik sorunu
GÜNDEM
Zillet ittifakı milli güvenlik sorunu

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.