Gündem Kuran kursunda güvenli internet

Kur’an kursunda güvenli internet

Kütahya Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce Siberay programı çerçevesinde Kütahya genelindeki Kur’an Kursu öğrencilerine yönelik güvenli ve bilinçli internet kullanımı, siber zorbalık ve teknoloji bağımlılığı konularında bilgilendirme faaliyeti gerçekleştirildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Kur’an kursunda güvenli internet
​Kur’an kursunda güvenli internet.

Kütahya Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce Siberay programı çerçevesinde Kütahya genelindeki Kur’an Kursu öğrencilerine yönelik güvenli ve bilinçli internet kullanımı, siber zorbalık ve teknoloji bağımlılığı konularında bilgilendirme faaliyeti gerçekleştirildi. Konuyla ilgili Kütahya Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Kütahya geneli Kur’an kurslarına yönelik bilgilendirme faaliyetleri çerçevesinde kurslarda 600 öğrenciye yönelik güvenli ve bilinçli internet kullanımı ve teknoloji bağımlılığı gibi konularda bilgilendirme faaliyeti gerçekleştirilmiştir” denildi.

Kütahya Valisi açıkladı: Çavdarhisar Aizanoi Antik Kenti’ndeki kazılarda güneş saatine ulaşıldı
GÜNDEM
Kütahya Valisi açıkladı: Çavdarhisar Aizanoi Antik Kenti’ndeki kazılarda güneş saatine ulaşıldı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.