Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem Maganda komşu

Maganda komşu

Apartmanda çıkardığı gürültü yüzünden kavga ettiği komşularına kızıp çevreye tabancayla ateş açan kadın baskınla gözaltına alındı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Maganda komşu
Arşiv

Selimiye İşler Apartmanı'nda oturan ve psikolojik sorunları olan Nurten Ç. (35), evinde aşırı gürültü yapınca komşuları rahatsız oldu ve onu uyardı. Nurten uyarılara aldırış etmeyince şikayet üzerine karakolluk oldu ancak ifade verip serbest kaldı. Bu duruma sinirlenip alkol aldı ve geceyarısı apartmana gelip silahla merdiven boşluğunda rastgele ateş açtı.

İMDADA ÖZEL TİM EKİBİ YETİŞTİ

Yeniden şikayet edilen Nurten Ç, kendini eve kapatıp polislere kapıyı açmadı ve evde ateş etmeyi sürdürdü. Bu kez Özel Tim'den gelen maskeli ve çelik yelekli ekipler, apartmana girdikten sonra kapıyı kırıp dairesine girdikleri Nurten Ç'yi etkisiz hale getirdi. 5 saat boyunca polise ve komşularına endişeli anlar yaşatan Nurten Ç. gözaltına alındı.

  • İSTANBUL

      


  • Abone Ol Google News

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.