Hayat Ali Sunaldan Yılmaz Erdoğana gönderme

Ali Sunal'dan Yılmaz Erdoğan'a gönderme

Güldür Güldür Show'un geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümüne bir seyirci ile Ali Sunal arasında geçen diyalog damga vurdu. Sunal, oyunları eleştiren seyirciye "Sizi Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'den mi yolladılar" diyerek Yılmaz Erdoğan'a gönderme yaptı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Ali Sunal - Yılmaz Erdoğan
Ali Sunal - Yılmaz Erdoğan

Show TV'nin sevilen programı Güldür Güldür Show'un önceki akşam yayınlanan bölümünde Ali Sunal ile bir seyirci esprili yolla atıştı. Sunal, seyirciye cevap verirken Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ile kendisine rakip olan Yılmaz Erdoğan'a gönderme yaptı.

Ali Sunal, önceki akşam yayınlanan bölümünde oyun öncesi seyircilere yönelerek soru sordu. Soru üzerine mikrofonu eline alan seyirci, "Güldür Güldür Show'a ilk defa katıldım ve memnun kaldım. Televizyon izleme alışkanlığım pek yok., açık sözlü olayım." şeklinde konuştu.

Sunal'ı "Yani tavsiye ediyorsunuz" demesinin üzerine ise "Yani, kısmen tavsiye ediyorum. Televizyondan değil buradan izlesinler. Burada mimikler falan bir şekilde kapatıyoruz" dedi.

Ali Sunal, seyircinin eleştirileri üzerine "Pardon, sizi Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'den mi yolladılar?" diyerek rakibi olan Yılmaz Erdoğan'a gönderme yaptı.

Bu sohbetin ardından oyununun oynamak üzere sahneye çıkan Doğa Rutkay, skeç sonuna kadar seyirciye takılarak "Gözüm sende" dedi.

Perran Kutman'dan duygu yüklü paylaşım
HAYAT
Perran Kutman'dan duygu yüklü paylaşım

Çukur'un rapçisi kokainle yakalandı
HAYAT
Çukur'un rapçisi kokainle yakalandı

Cem Yılmaz yine kahkahaya boğdu
HAYAT
Cem Yılmaz yine kahkahaya boğdu

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.