Hayat Arka Sokaklar Adalet Bakanlığı ile iş birliği yaptı

​Arka Sokaklar Adalet Bakanlığı ile iş birliği yaptı

Arka Sokaklar Adalet Bakanlığı ile iş birliği yaptı

Fenomen dizi Arka Sokaklar, Adalet Bakanlığı ile iş birliğine gidiyor. Dizi, Adalet Bakanlığınca hayata geçirilen, mahkemelerin iş yükünü azaltan alternatif çözüm yollarından arabuluculuğu, ekrana taşıyacak.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Arka Sokaklar, 13 sezondur izleyici ile buluşuyor.
Arka Sokaklar, 13 sezondur izleyici ile buluşuyor.

Yapımı Erler Film'in, yapımcılığını Türker İnanoğlu'nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz'un yaptığı, senaryosunu ise Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul'un kaleme aldığı efsane dizisi "Arka Sokaklar", arabulucu oluyor.

Adalet Bakanlığı'nca hayata geçirilen, mahkemelerin iş yükünü azaltan alternatif çözüm yollarından arabuluculuk, Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden Arka Sokaklar'da anlatılacak. Adalet Bakanlığı, arabuluculuğun etkinliğinin artırılmasına, kamuoyuna anlatılmasına yönelik girişimlerde de bulundu. Yapılan görüşmelerin ardından adaletin olumlu uygulamaları Arka Sokaklar'ın senaryosuna dahil edildi.

Bu hafta işte çıkarılan bir işçi anlatılacak

Arka Sokaklar'ın bu hafta ekrana gelecek olan yeni bölümünde, Rıza Baba ve ekibi, işten çıkarılan bir işçinin işvereniyle arabulucu görüşmeleri sonrasında anlaşmaya varmasını sağlayacak. Arabulucu görüşmeleri sonrasında alacaklarının tamamının ödenmesi ve yeniden işe başlaması kararlaştırılan işçiile işverenin dostça yaptığı anlaşma, Rıza Baba ve ekibini de sevindirecek.

Şehir hastanesinde hastaya özel menü hizmeti
HAYAT
Şehir hastanesinde hastaya özel menü hizmeti

Anadolu Ateşi- İstanbul Dreams Bursa'da sahne aldı
HAYAT
Anadolu Ateşi- İstanbul Dreams Bursa'da sahne aldı

Kuzusu Pamuk'u yanından ayırmıyor
HAYAT
Kuzusu Pamuk'u yanından ayırmıyor

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.