Hayat Bursada askıda simit uygulaması

Bursa’da askıda simit uygulaması

Bursa’da bir simit satıcısı, askıda simit uygulaması ile ihtiyaç sahipleri ile yardımseverler arasında köprü oluyor. Bu kampanyanın Bursa'da ilk ve tek olduğunu söyleyen Sezai Koz, “İhtiyacı olan vatandaşlarımız gelip bize hiç sormadan askıdan simitleri alıp gidiyorlar" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi IHA
Bursa’da askıda simit uygulaması
Simit arabasından ihtiyacı olan simit alıyor.

Ulucami yanındaki Orhangazi Parkı'nda tezgâhı bulunan Sezai Koz, bir yandan simit satarken, diğer yandan da ihtiyaç sahiplerine yardım topluyor.

İlk başlarda kendi imkanlarıyla başlattığı kampanyayı yardımseverlerin desteği ile büyüten tezgahtar, yardıma muhtaç insanların yüzünü güldürüyor.

Bursa’da askıda simit uygulaması
OYNAT 00:54
Bursa’da askıda simit uygulaması
Bursa'da bir simit satıcısı, askıda simit uygulaması ile ihtiyaç sahipleri ile yardımseverler arasında köprü oluyor.
Ulucami yanındaki Orhangazi Parkı'nda tezgâhı bulunan Sezai Koz, bir yandan simit satarken, diğer yandan da ihtiyaç sahiplerine yardım topluyor. İlk başlarda kendi imkanlarıyla başlattığı kampanyayı yardımseverlerin desteği ile büyüten tezgâhtar, yardıma muhtaç insanların yüzünü güldürüyor. Bu kampanyanın Bursa'da ilk ve tek olduğunu söyleyen Sezai Koz, “İhtiyacı olan vatandaşlarımız gelip bize hiç sormadan askıdan simitleri alıp gidiyorlar. Vatandaşlarımız teveccüh etti, günde 50 simit biriktiği oluyor. Halkımız bu hususta çok hassas” dedi.

İhtiyacı olan askıdan alıyor

Bu kampanyanın Bursa'da ilk ve tek olduğunu söyleyen Sezai Koz, “İhtiyacı olan vatandaşlarımız gelip bize hiç sormadan askıdan simitleri alıp gidiyorlar. Vatandaşlarımız teveccüh etti, günde 50 simit biriktiği oluyor. Halkımız bu hususta çok hassas” dedi.

Gözünü aldırdı
HAYAT
Gözünü aldırdı

Karahan opera tadında türküler söyleyecek
HAYAT
Karahan opera tadında türküler söyleyecek

Mustafa Uslu'dan Yılmaz Erdoğan'a 'Netflix' göndermesi
HAYAT
Mustafa Uslu'dan Yılmaz Erdoğan'a 'Netflix' göndermesi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.