Hayat Selçuk Yöntem dolandırıldı 350 bin lirası çöpe gitti

Selçuk Yöntem dolandırıldı: 350 bin lirası çöpe gitti

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem, Kıbrıs'ta bir emlakçı kadın tarafından dolandırıldığı iddiasıyla polise başvurdu. Gözaltına alınan emlakçı kadın, Yöntem'den aldığı 350 bin lirayı tefeciye ödediğini itiraf etti.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
​Selçuk Yöntem dolandırıldı
Selçuk Yöntem

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde ev almak 350 bin lira ödeme yaptığı emlakçı bir kadın tarafından dolandırıldığı iddiasıyla polise başvurdu. Yöntem, dün Girne Polis Müdürlüğü'ne giderek, Y. T. adlı kadın tarafından dolandırıldığını iddia ederek şikayette bulundu.

Kaporayı alan kadın tefecilere olan borcunu ödedi

Yöntem, polise verdiği ifadesinde, Y.T.'ye Girne'de alınacak bir ev için kapora olarak 350 bin TL gönderdiğini söyledi. Yöntem'in, "Parayı göndermeme rağmen ev de alınmadı param da geri verilmedi" dediği öğrenildi. Yöntem, parasının kendisine iade edilmesini istedi.

Yöntem'in suç duyurusu üzerine Y.T., Girne'de gözaltına alındı. Y.T.'nin parayı aldığını kabul ettiği ve "Mecbur başka bir yere ödeme yapmak zorunda kaldım" dediği öğrenildi. Y.T.'nin tefecilere borcunu ödediği bildirildi.

Payitaht Abdülhamid'e yeni transfer
HAYAT
Payitaht Abdülhamid'e yeni transfer

Arabeskin adı: Müslüm Baba
HAYAT
Arabeskin adı: Müslüm Baba

Bir güzel sergi: Su Medeniyetinden Yansıyanlar
HAYAT
Bir güzel sergi: Su Medeniyetinden Yansıyanlar

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.