|

Benitez: Arda'yı alabiliriz

Cihan
00:00 - 29/12/2009 Salı
Güncelleme: 11:37 - 29/12/2009 Salı
Yeni Şafak
Benitez: Arda'yı alabiliriz
Benitez: Arda'yı alabiliriz

İngiltere'nin güçlü takımlarından Liverpool Teknik Direktörü Rafa Benitez, önemli açıklamalarda bulundu. Benitez, son haftalarda alınan başarısız sonuçların ardından yaptığı açıklamada kötü oynayan ya da görevini gereği gibi yerine getirmeyen oyuncuların takımdan gönderilebileceğini söyledi.The Sun gazetesinin duyurduğu haberde Rafa Benitez, memnun olmadığı oyuncular yerine Arda'yı almak istiyor. Açıklamasında Arda'yı alabileceklerini belirten Benitez'in takımdaki Ryan Babel, Andrea Dossena ve Andriy Voronin'i göndereceği söyleniyor.

Gazetenin haberinde Arda Turan'ın Arsenal tarafından da istendiği ancak ünlü oyuncunun Liverpool'da oynamak istediğine dikkat çekiliyor. The Sun, Liverpool'un Arda için 9 milyon sterlin bonservis ücreti ödeyeceğini de yazdı.

Arda'nın açıklamalarına da yer veren gazete, Arda Turan'ın, "Galatasaray'da görevimi tamamladıktan sonra Avrupa'da bir takıma gitmekten mutluluk duyarım. En çokta köklü bir kulüp olmasından dolayı Liverpool'da oynamak istedim."sözlerine yer verdi.


14 yıl önce