Spor
Takım
2. sırada
Dinamo Minsk
79%
Tümü
G
G
G
İç Saha
B
G
G
Dış Saha
B
G
G
Belarus 1. Ligi
Belarus Kupası
Belarus Süper Kupası
UEFA Konferans Ligi
Fikstür
18 March, Saturday
08 April, Saturday
15 April, Saturday
22 April, Saturday
29 April, Saturday
13 May, Saturday
27 May, Saturday
25 June, Sunday
06 August, Sunday
20 August, Sunday
02 September, Saturday
17 September, Sunday
30 September, Saturday
21 October, Saturday
02 November, Thursday
06 November, Monday
11 November, Saturday
02 December, Saturday
16 March, Saturday
31 March, Sunday
07 April, Sunday
13 April, Saturday
12 May, Sunday
15 June, Saturday
29 June, Saturday
03 August, Saturday
10 August, Saturday
17 August, Saturday
24 August, Saturday
14 September, Saturday
21 September, Saturday
28 September, Saturday
19 October, Saturday
02 November, Saturday
09 November, Saturday
23 November, Saturday
30 November, Saturday
Puan Durumu
OGBMAYAVP
1
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme1310211751232
2
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme138502581729
3
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme139041510527
4
1364329141522
5
136432013722
6
136341410421
7
136251311220
8
135351713418
9
134541512317
10
134451412216
11
133641825-715
12
132651217-512
13
13319929-2010
14
Ligden Düşme Play Off13148823-157
15
Alt Lig13058821-135
16
Alt Lig132471021-11-10