|

'Futbolun Liderleri' konferansı yapılıyor

2008 yılından bu yana her yıl düzenlenen "Futbolun Liderleri Konferansı" bu yıl Londra'da Chelsea Kulübü'nün ev sahipliğinde 6. kez yapılıyor.

Dha
00:00 - 10/10/2013 Perşembe
Güncelleme: 11:57 - 10/10/2013 Perşembe
Yeni Şafak
'Futbolun Liderleri' konferansı yapılıyor
'Futbolun Liderleri' konferansı yapılıyor

Dün başlayan bu uluslararası prestijli konferansa, futbol dünyasının başarılı ceoları ve futbol kulübü başkanları konuşmacı olarak katıldı.

Chelsea'nin stadı Stamford Bridge'de dün başlayan ve iki gün sürecek organizasyonda başarılı işadamı ve Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal da yer alıyor. Aysal, UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'ndaki rakibi Juventus'un kulüp başkanı Andrea Agnelli ile "Sağlıklı Rekabet: Avrupa Kulüp Başkanları Tartışması" başlıklı oturumda konuşacak.

Konferansta ilk açılış konuşmasını İngiltere Futbol Federasyonu Başkanı Greg Dyke yaptı. Ardından, İngiltere Spor Bakanı Hugh Robertson sunumunu gerçekleştirdi. Konferansta ayrıca İngiltere Telecom BT ceosu Gavin Patterson, İspanya Futbol Federasyonu Başkanı Javier Tebas, Juventus Futbol Kulübü Başkanı Andrea Agnelli, Dövüş Sporları Federasyonu Ceosu Lorenza Fertita, Chelsea Kulübü Başkanı Bruce Buck, Queens Park Rangers kulübü oyuncusu Joey Barton, WPP uluslararası reklam endüstrisi Ceosu Martin Sorrell, Southampton FC ceosu Nicole Cortese, FIFA Yürütme Kurulu üyesi ve Amerika Futbol Federasyonu Başkanı Sunil Gulati, Meksika Federasyonu Başkanı Decio De Mario, Fulham futbolcusu John Arne Riise, AFC Ajax Ceosu Edwin Wandersar, Fluminense FC Başkanı Peter Siemsen de yer aldı.

10 yıl önce
default-profile-img