Masa Tenisi Federasyonu dövizleri TL'ye çevirdi
TENİS

Masa Tenisi Federasyonu dövizleri TL'ye çevirdi

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu'nun yeni yönetimi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "dövizinizi bozdurun" çağrısından sonra bugün aldığı karar ile hesaplarında bulunan tüm dövizleri Türk Lirası'na çevirdi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın döviz bozdurulmasına yönelik çağrısının ardından 27 Kasım'daki kongrede işbaşı yapan Türkiye Masa Tenisi Federasyonu'nun yeni yönetimi, bugün aldığı karar ile hesaplarında bulunan tüm dövizleri Türk Lirası'na çevirdi.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi:

  • "Zor dönemlerde her zaman kenetlenmesini iyi bilen milletimiz, nasıl ki 15 Temmuz'da demokrasi için kenetlendi ise şimdi de ülkemiz ekonomisi üzerinden oynanmak istenen döviz oyunu karşısında aynı hassasiyetle tüm dünyaya ders veriyor.
  • Devletimiz tarafından yapılan 'Dövizden Türk Lirası'na dönüş çağrısı' çerçevesinde biz de Türkiye Masa Tenisi Federasyonu olarak hesaplarımızda bulunan dövizleri Türk Lirası'na çevirdiğimizi kamuoyuna duyururuz."
Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Milli sporcumuz İbrahim Çolak tarihi başarısı...
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.