Sala'nın uçağına ait parçalar bulundu
DİĞER

Sala'nın uçağına ait parçalar bulundu

Arama kurtarma ekipleri, Emiliano Sala'nın içinde olduğu uçağa ait olması muhtemel iki koltuk minderi bulunduğunu ve araştırmaların hafta sonu bu bölgede başlatılacağını açıkladı.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Hava Kazaları Araştırma Birimi, Cotentin Yarımadası sahilinde Emiliano Sala'nın içinde olduğu uçağa ait olması muhtemel iki koltuk minderi bulunduğunu ve araştırmaların hafta sonu bu bölgede başlatılacağını açıkladı.

Arama çalışmaları durdurulmuştu

  • Cardiff’le 2022’ye kadar sözleşme imzalayan Sala, eski takım arkadaşlarına vedalaştıktan sonra Nantes Havalimanın’ndan Piper Malibu marka tek motorlu bir uçakla İngiltere’ye geri dönmek için yola çıkmıştı. Ancak Manş Denizi’nin üzerinden geçerken bir anda radardan kaybolan uçağı bulmak için yapılan arama çalışmalarından sonuç alınamamıştı.

Emiliano Sala'nın 'son' ses kaydı
Yeni Şafak

Emiliano Sala'nın 'son' ses kaydı

Cardiff City'nin yeni transferi Emiliano Sala'yı taşıyan uçak havalandıktan kısa bir süre sonra radar sisteminden kaybolmuştu. 2 gündür süren arama kurtarma çalışmalarından henüz bir sonuç çıkmazken Arjantinli futbolcunun uçaktayken arkadaşlarına gönderdiği ses kaydı ortaya çıktı.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Avrupa Halter Şampiyonu Ayşegül Çakın'dan Meh...
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.