|

Trabzonspor'da Dabanoviç harekatı

Önceki gün Belçika'ya giden Trabzonspor Başkanı Özkan Sümer, öncelikle Brugges'li Lembi ile görüşecek. Sümer'in listesindeki diğer isim Sloven kaleci Dabanoviç.

.
00:00 - 19/05/2001 Cumartesi
Güncelleme: 15:36 - 22/01/2014 Çarşamba
Yeni Şafak
Trabzonspor'da Dabanoviç harekatı
Trabzonspor'da Dabanoviç harekatı

Dış transfere hızlı girerek 4 Brezilyalı ve 1 Nijeryalı futbolcu ile sözleşme imzalayan Trabzonspor'un Avrupa taarruzu sürüyor. Belçika'ya giden Başkan Özkan Sümer, Brugges'de forma giyen ve kulübüyle ayrılma noktasına gelen defans oyuncusu Lembi'nin tranfserini bitirmek istiyor. Bordo-Mavili yöneticiler ayrıca, Lokeren takımında forma giyen ve son Avrupa Şampiyonası'nda Slovenya'nın kalesini koruyan Dabanoviç için de girişimlerde bulunacak.

Lange yine krizLange yine krizLange yine kriz

Trabzonspor yönetimi, Brugges takımında kralık olarak forma giyen Norveçli Rune Lange konusunda FİFA'ya tazminat talebinde bulundu. FİFA'nın Vugrineç ve Kalintvintsev konusunda vereceği kararı ertelemesi Trabzonspor'u sıkıntıya sokarken, Oktay konusunun ise 22 Mayıs'ta karara bağlanacağı açıklandı. Bu arada Bordo-Mavililer, yeni sezon hazırlıklarını Almanya, Avusturya ve Hollanda'da gerçekleştirecek.

23 yıl önce