Cengiz Ünder'den 'Evde Kal' paylaşımı

Kudüslü gençler Albayrak'ı unutmadı

Milli futbolcu Yusuf yazıcı Trabzonlulara yardım dağıttı

Mourinho'dan koronavirüs yardımı

Sergen Yalçın'dan koronavirüs açıklaması

Bakan Kasapoğlu açıkladı: Ligler ertelendi

Anadolu Efes idmanı iptal etti: Ergin Ataman oğluyla basketbol maçı yaptı

Yıldız futbolcular evlerinden çektikleri videolarla yeni akım başlattı

TFF Başkanı Nihat Özdemir: Maçlar seyircisiz oynanmaya devam edecek

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Maçlar seyircisiz oynanacak

Herkesi korkutan Yılmaz Vural’dan güldüren açıklama

Basketbol maçında antrenör ortalığı birbirine kattı

Şehitlerin ismini anons ederken boğazı düğümlendi

Antalyasporlu futbolcudan bağlama resitali

Ahmet Ağaoğlu'ndan Uğurcan Çakır ve Sörloth'a övgü

Amatör maçta kavga

Falcao'nun golü öncesi Ayetel Kürsi okudular

Fatih Terim bunu ilk kez yaptı

Fenerbahçeli taraftarlar taş ve şişelerle takım otobüsüne saldırdı

Fenerbahçeli taraftarlar Ali Koç'u istifaya çağırdı

Galatasaraylı taraftarlar Kadıköy galibiyetini Florya'da coşkuyla kutladı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç edilen küfürler sonrası tribüne atladı

Kadın futbolcu çıkan dizini yumruklayarak geri taktı

Bursaspor taraftarını taşıyan otobüs Erzurum'da kaza yaptı

Mustafa Cengiz: Mohaç Meydan Muharebesi'ne gitmiyoruz

Kavga ediyormuş gibi yapan taraftarlardan polis memuruna doğum günü sürprizi

En duygusal imza töreni

Bursasporlu futbolculardan lösemi hastası Batuhan'a sürpriz

Beşiktaş maçında ağlatan görüntü

Arda Turan Fatih Terim'i yalnız bırakmadı

Yarı Final

22 Nisan 2020
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
- : -
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
21 Nisan 2020
Fenerbahçe Fenerbahçe
- : -
Trabzonspor Trabzonspor
04 Mart 2020
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
0 : 1
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
03 Mart 2020
Trabzonspor Trabzonspor
2 : 1
Fenerbahçe Fenerbahçe

Çeyrek Final

13 Şubat 2020
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
1 : 1
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
BŞB Erzurumspor BŞB Erzurumspor
1 : 4
Trabzonspor Trabzonspor
12 Şubat 2020
Galatasaray Galatasaray
3 : 1
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
11 Şubat 2020
Fenerbahçe Fenerbahçe
1 : 0
GMG Kırklarelispor GMG Kırklarelispor
06 Şubat 2020
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
0 : 0
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
05 Şubat 2020
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
2 : 0
Galatasaray Galatasaray
GMG Kırklarelispor GMG Kırklarelispor
0 : 3
Fenerbahçe Fenerbahçe
04 Şubat 2020
Trabzonspor Trabzonspor
5 : 0
BŞB Erzurumspor BŞB Erzurumspor

Tur 1/8

23 Ocak 2020
Galatasaray Galatasaray
2 : 1
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
Yukatel Denizlispor Yukatel Denizlispor
4 : 4
Trabzonspor Trabzonspor
BTC Türk Yeni Malatyaspor BTC Türk Yeni Malatyaspor
2 : 1
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
22 Ocak 2020
Beşiktaş Beşiktaş
2 : 3
BŞB Erzurumspor BŞB Erzurumspor
Göztepe Göztepe
2 : 2
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
Kasımpaşa Kasımpaşa
3 : 2
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
21 Ocak 2020
Fenerbahçe Fenerbahçe
2 : 0
Hes Kablo Kayserispor Hes Kablo Kayserispor
GMG Kırklarelispor GMG Kırklarelispor
0 : 0
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
16 Ocak 2020
Trabzonspor Trabzonspor
2 : 0
Yukatel Denizlispor Yukatel Denizlispor
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
4 : 3
Göztepe Göztepe
15 Ocak 2020
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
1 : 1
Galatasaray Galatasaray
BŞB Erzurumspor BŞB Erzurumspor
3 : 2
Beşiktaş Beşiktaş
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
3 : 1
Kasımpaşa Kasımpaşa
14 Ocak 2020
Hes Kablo Kayserispor Hes Kablo Kayserispor
0 : 0
Fenerbahçe Fenerbahçe
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
4 : 0
BTC Türk Yeni Malatyaspor BTC Türk Yeni Malatyaspor
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
1 : 1
GMG Kırklarelispor GMG Kırklarelispor

5. Tur

19 Aralık 2019
Trabzonspor Trabzonspor
4 : 1
Altay Altay
Bursaspor Bursaspor
2 : 1
BŞB Erzurumspor BŞB Erzurumspor
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
2 : 0
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
Yukatel Denizlispor Yukatel Denizlispor
2 : 2
Altınordu Altınordu
Manisa FK Manisa FK
3 : 3
Hes Kablo Kayserispor Hes Kablo Kayserispor
18 Aralık 2019
İstanbulspor İstanbulspor
0 : 2
Fenerbahçe Fenerbahçe
Göztepe Göztepe
2 : 1
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
0 : 1
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
Gaziantep FK Gaziantep FK
3 : 2
GMG Kırklarelispor GMG Kırklarelispor
Keçiörengücü Keçiörengücü
2 : 2
BTC Türk Yeni Malatyaspor BTC Türk Yeni Malatyaspor
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
2 : 0
Beşiktaş Beşiktaş
17 Aralık 2019
Tuzlaspor Tuzlaspor
0 : 4
Galatasaray Galatasaray
Adanaspor Adanaspor
1 : 7
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
1 : 1
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
2 : 2
Eyüpspor Eyüpspor
Vanspor FK Vanspor FK
2 : 2
Kasımpaşa Kasımpaşa
05 Aralık 2019
Beşiktaş Beşiktaş
3 : 0
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
3 : 2
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
Altınordu Altınordu
3 : 5
Yukatel Denizlispor Yukatel Denizlispor
Hes Kablo Kayserispor Hes Kablo Kayserispor
3 : 2
Manisa FK Manisa FK
GMG Kırklarelispor GMG Kırklarelispor
2 : 1
Gaziantep FK Gaziantep FK
04 Aralık 2019
Galatasaray Galatasaray
0 : 2
Tuzlaspor Tuzlaspor
Altay Altay
1 : 2
Trabzonspor Trabzonspor
BŞB Erzurumspor BŞB Erzurumspor
4 : 2
Bursaspor Bursaspor
Kasımpaşa Kasımpaşa
2 : 1
Vanspor FK Vanspor FK
Eyüpspor Eyüpspor
0 : 3
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
0 : 1
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
03 Aralık 2019
Fenerbahçe Fenerbahçe
4 : 0
İstanbulspor İstanbulspor
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
0 : 2
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
5 : 1
Adanaspor Adanaspor
BTC Türk Yeni Malatyaspor BTC Türk Yeni Malatyaspor
3 : 1
Keçiörengücü Keçiörengücü
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük
1 : 2
Göztepe Göztepe

4. Tur

31 Ekim 2019
Yukatel Denizlispor Yukatel Denizlispor
4 : 1
İçel İdmanyurduspor İçel İdmanyurduspor
Gaziantep FK Gaziantep FK
3 : 0
Turgutluspor Turgutluspor
Hes Kablo Kayserispor Hes Kablo Kayserispor
2 : 0
Bayrampaşa Bayrampaşa
GMG Kırklarelispor GMG Kırklarelispor
1 : 0
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
Başkent Akademi FK Başkent Akademi FK
0 : 6
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
Bayburt Özel İdarespor Bayburt Özel İdarespor
1 : 2
Bursaspor Bursaspor
30 Ekim 2019
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
1 : 3
Fenerbahçe Fenerbahçe
Göztepe Göztepe
3 : 0
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
0 : 2
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
BŞB Erzurumspor BŞB Erzurumspor
3 : 1
Bodrum Bld. Bodrumspor Bodrum Bld. Bodrumspor
İstanbulspor İstanbulspor
5 : 2
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
1 : 3
Tuzlaspor Tuzlaspor
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük
4 : 1
Bandırmaspor Bandırmaspor
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
2 : 3
Kasımpaşa Kasımpaşa
Payasspor Payasspor
2 : 3
Manisa FK Manisa FK
Keçiörengücü Keçiörengücü
3 : 1
Siirt İl Özel İdaresi Spor Siirt İl Özel İdaresi Spor
GMG Kastamonuspor GMG Kastamonuspor
5 : 6
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
Vanspor FK Vanspor FK
1 : 0
Sancaktepe FK Sancaktepe FK
Gümüşhanespor Gümüşhanespor
0 : 3
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
29 Ekim 2019
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
3 : 0
İnegölspor İnegölspor
Adanaspor Adanaspor
3 : 0
Diyarbekirspor Diyarbekirspor
Altay Altay
1 : 0
Görelespor Görelespor
Eyüpspor Eyüpspor
1 : 0
İttifak Holding Konyaspor İttifak Holding Konyaspor
Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK
2 : 3
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
Altınordu Altınordu
3 : 1
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
1074 Çankırıspor 1074 Çankırıspor
1 : 3
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
3 : 0
Ekol Göz Menemenspor Ekol Göz Menemenspor

3. Tur

26 Eylül 2019
Sakaryaspor Sakaryaspor
4 : 5
1074 Çankırıspor 1074 Çankırıspor
Akhisarspor Akhisarspor
2 : 4
Bayburt Özel İdarespor Bayburt Özel İdarespor
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
2 : 0
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
Hatayspor Hatayspor
0 : 1
Siirt İl Özel İdaresi Spor Siirt İl Özel İdaresi Spor
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kırıkkale Büyük Anadoluspor
0 : 4
Gaziantep FK Gaziantep FK
25 Eylül 2019
Göztepe Göztepe
3 : 0
Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959 FK
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
4 : 0
Darıca Gençlerbirliği Darıca Gençlerbirliği
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
0 : 1
Bayrampaşa Bayrampaşa
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
6 : 7
Gümüşhanespor Gümüşhanespor
Diyarbekirspor Diyarbekirspor
2 : 1
Eskişehirspor Eskişehirspor
Piserro Kahramanmaraşspor Piserro Kahramanmaraşspor
1 : 4
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük
İstanbulspor İstanbulspor
3 : 2
Pazarspor Pazarspor
Bandırmaspor Bandırmaspor
2 : 1
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
Bodrum Bld. Bodrumspor Bodrum Bld. Bodrumspor
3 : 0
Erbaaspor Erbaaspor
GMG Kırklarelispor GMG Kırklarelispor
1 : 0
1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor
Tuzlaspor Tuzlaspor
2 : 1
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
Manisa FK Manisa FK
2 : 1
Elazığ Belediyespor FK Elazığ Belediyespor FK
Silivrispor Silivrispor
1 : 2
GMG Kastamonuspor GMG Kastamonuspor
Pendikspor Pendikspor
0 : 3
Turgutluspor Turgutluspor
Ergene Velimeşespor Ergene Velimeşespor
1 : 4
Eyüpspor Eyüpspor
Ekol Göz Menemenspor Ekol Göz Menemenspor
2 : 1
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
Zonguldak Kömür. Zonguldak Kömür.
6 : 7
Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
6 : 4
Sarıyer Sarıyer
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
1 : 2
Başkent Akademi FK Başkent Akademi FK
Erzinspor Erzinspor
1 : 4
İnegölspor İnegölspor
Elazığspor Elazığspor
0 : 1
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
0 : 4
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
2 : 0
Adana Demirspor Adana Demirspor
Görelespor Görelespor
4 : 1
Giresunspor Giresunspor
Hacettepe Hacettepe
0 : 4
Yukatel Denizlispor Yukatel Denizlispor
24 Eylül 2019
Kocaelispor Kocaelispor
0 : 1
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
4 : 1
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK
4 : 5
İçel İdmanyurduspor İçel İdmanyurduspor
Adanaspor Adanaspor
3 : 1
Fethiyespor Fethiyespor
Ekol Hastanesi Balıkesirspor Ekol Hastanesi Balıkesirspor
0 : 1
Vanspor FK Vanspor FK
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
0 : 1
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
Altınordu Altınordu
4 : 2
1922 Konyaspor 1922 Konyaspor
1877 Alemdağspor 1877 Alemdağspor
0 : 3
Sancaktepe FK Sancaktepe FK
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
1 : 0
Uşakspor A.Ş. Uşakspor A.Ş.
Edirnespor Edirnespor
3 : 4
BŞB Erzurumspor BŞB Erzurumspor
Muğlaspor Muğlaspor
1 : 3
Bursaspor Bursaspor
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
2 : 0
Cesar Grup Ümraniyespor Cesar Grup Ümraniyespor
Somaspor Somaspor
1 : 2
Keçiörengücü Keçiörengücü
Payasspor Payasspor
5 : 3
Boluspor Boluspor
Mardin Büyükşehir Başakspor Mardin Büyükşehir Başakspor
0 : 2
Altay Altay
Çorum FK Çorum FK
0 : 1
Kasımpaşa Kasımpaşa

2. Tur

12 Eylül 2019
Karşıyaka Karşıyaka
2 : 4
Muğlaspor Muğlaspor
Sultanbeyli Belediyespor Sultanbeyli Belediyespor
0 : 1
Edirnespor Edirnespor
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
3 : 1
Muş Menderesspor Muş Menderesspor
11 Eylül 2019
Fethiyespor Fethiyespor
3 : 2
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
1928 Bucaspor 1928 Bucaspor
5 : 7
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
Silivrispor Silivrispor
2 : 0
Bursa Yıldırımspor Bursa Yıldırımspor
Manisaspor Manisaspor
1 : 2
Turgutluspor Turgutluspor
Tavşanlı Linyitspor Tavşanlı Linyitspor
0 : 1
Somaspor Somaspor
Düzcespor Düzcespor
0 : 2
Darıca Gençlerbirliği Darıca Gençlerbirliği
Maltepespor Maltepespor
1 : 3
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
1 : 0
Halide Edip Adıvarspor Halide Edip Adıvarspor
Şile Yıldızspor Şile Yıldızspor
1 : 2
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
Bayrampaşa Bayrampaşa
4 : 1
Bigaspor Bigaspor
Erzinspor Erzinspor
3 : 1
Kilis Belediyespor Kilis Belediyespor
Nevşehir Belediyespor Nevşehir Belediyespor
0 : 1
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
Çankaya FK Çankaya FK
1 : 4
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kırıkkale Büyük Anadoluspor
Altındağ Belediyespor Altındağ Belediyespor
1 : 2
Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959 FK
1074 Çankırıspor 1074 Çankırıspor
5 : 2
Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri
Kozanspor FK Kozanspor FK
0 : 3
Payasspor Payasspor
Tokatspor Tokatspor
0 : 2
Erbaaspor Erbaaspor
1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor
1 : 0
Ofspor Ofspor
Görelespor Görelespor
3 : 0
Yomraspor Yomraspor
Cizrespor Cizrespor
6 : 7
Diyarbekirspor Diyarbekirspor
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
0 : 5
Elazığ Belediyespor FK Elazığ Belediyespor FK
Karbel Karaköprü Belediyespor Karbel Karaköprü Belediyespor
1 : 2
Siirt İl Özel İdaresi Spor Siirt İl Özel İdaresi Spor
Medicalpark Batman Petrolspor Medicalpark Batman Petrolspor
1 : 3
Mardin Büyükşehir Başakspor Mardin Büyükşehir Başakspor
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
7 : 5
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
10 Eylül 2019
İçel İdmanyurduspor İçel İdmanyurduspor
1 : 0
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
Kocaelispor Kocaelispor
3 : 1
Gölcükspor Gölcükspor
1877 Alemdağspor 1877 Alemdağspor
2 : 0
Çatalcaspor Çatalcaspor
Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
2 : 0
Karaman Belediyespor Karaman Belediyespor
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
0 : 2
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
Kars 36 Spor Kars 36 Spor
3 : 4
Pazarspor Pazarspor

1. Tur

29 Ağustos 2019
Bursa Yıldırımspor Bursa Yıldırımspor
1 : 0
Bozüyük Vitraspor Bozüyük Vitraspor
Tavşanlı Linyitspor Tavşanlı Linyitspor
1 : 0
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
Yalova Kadıköy Yalova Kadıköy
3 : 4
Bigaspor Bigaspor
Çubukspor Futbol AŞ Çubukspor Futbol AŞ
1 : 3
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kırıkkale Büyük Anadoluspor
Karaman Belediyespor Karaman Belediyespor
1 : 0
Bucak Bld Oğuzhanspor Bucak Bld Oğuzhanspor
Kilis Belediyespor Kilis Belediyespor
1 : 0
Dersimspor Dersimspor
1074 Çankırıspor 1074 Çankırıspor
2 : 0
Boyabat 1868 Spor Boyabat 1868 Spor
Mardin Büyükşehir Başakspor Mardin Büyükşehir Başakspor
2 : 1
Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
Yüksekova Belediyespor Yüksekova Belediyespor
0 : 2
Siirt İl Özel İdaresi Spor Siirt İl Özel İdaresi Spor
Görelespor Görelespor
1 : 0
Merzifonspor Merzifonspor
Kars 36 Spor Kars 36 Spor
1 : 0
Hoçvanspor Hoçvanspor
Muş Menderesspor Muş Menderesspor
2 : 1
Bitlis Özgüzelderespor Bitlis Özgüzelderespor
28 Ağustos 2019
Maltepespor Maltepespor
1 : 0
Hendekspor Hendekspor
1877 Alemdağspor 1877 Alemdağspor
3 : 1
Modafen Modafen
Somaspor Somaspor
6 : 4
Akşehirspor Akşehirspor
Belediye Derincespor Belediye Derincespor
2 : 3
Edirnespor Edirnespor
Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri
4 : 3
Bartınspor Bartınspor
İçel İdmanyurduspor İçel İdmanyurduspor
1 : 0
Kepez Belediyespor Kepez Belediyespor
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
5 : 0
Iğdır Esspor Iğdır Esspor
1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor
5 : 4
Çarşambaspor Çarşambaspor
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
5 : 0
12 Bingölspor 12 Bingölspor
Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959 FK
4 : 2
68 Aksaray Belediyespor 68 Aksaray Belediyespor

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+