Video Fatma Teyzenin yanan evini Demet Akalın yaptırıyor Evin girişine Demet Akalın Sevgi Evi yazdıracağım
Fatma Teyzenin yanan evini Demet Akalın yaptırıyor: Evin girişine Demet Akalın Sevgi Evi yazdıracağım
Fatma Teyze'nin yanan evini Demet Akalın yaptırıyor: Evin girişine 'Demet Akalın Sevgi Evi' yazdıracağım
Şarkıcı Demet Akalın, Antalya'nın Manavgat ilçesindeki büyük yangında evi yanan Alzheimer hastası Fatma Öksüzoğlu için verdiği sözü tutarak prefabrik ev yaptırdı. Haftaya tamamlanması beklenen evin girişine 'Demet Akalın Sevgi Evi' yazılacağı belirtildi.

Karaöz Mahallesi'nde kızıyla birlikte yaşayan Alzheimer hastası Fatma Öksüzoğlu'nun yanan evinin önüne attığı yatakta uyuduğu sırada çekilen fotoğrafı, sosyal medyada binlerce kullanıcı tarafından paylaşılmıştı. Fotoğrafı gören şarkıcı Demet Akalın, Öksüzoğlu için ev yaptırma sözü verdi. Öksüzoğlu'nun kızı Makbule Öksüzoğlu'na ait 480 metrekarelik arsa üzerine yaklaşık 20 gün önce 80 metrekarelik 3+1 prefabrik ev yapımına başlandı. Mutfak dolaplarının da takılması ile birlikte evin yakın zamanda tamamen bitirileceği belirtildi.

Öksüzoğlu'nun kızı Makbule Öksüzoğlu, “Demet Hanım'ın yaptırdığı evi gördüm, bize yeter. Tavuk kümesi de olsa, Allah bin kere razı olsun. Kafamızı sokacak bir deliğimiz olacak. Ona çok teşekkür ediyorum, minnettarım. Kaza bela görmesin, ne muradı varsa versin' dedi.

Evlerinin yanmasıyla birlikte hayatlarının da çok değiştiğini belirten Öksüzoğlu, 'Bütün anılarımız, bugüne kadar olan yaşamımız gitti. Hayata yeniden başlayan çocuklar gibiyiz' dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.