EĞİTİM

Sırrı Er ile güzel konuşma eğitimleri başlıyor

Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği''nin bünyesinde başlayacak olan kurslarda güzel konuşmadan spikerlik eğitimine, fotoğrafçılıktan senaryo yazarlığına kadar çok sayıda kursa 30 Eylül 2014''e kadar başvuru yapılabilecek.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği'nin güzel Türkçemizin evde, işyerinde, sokakta, TV ve radyoda, basılı ve görsel medya ortamında, eğitim ve öğretim kurumlarında doğru ve yanlışsız olarak yazılması, okunması ve kullanılması adına başlattığı kurslar dernek bünyesinde ücretsiz olarak düzenleniyor.

GÜZEL TÜRKÇE'MİZE HİZMET

Türkçemize hizmet etme çabalarına katkı sağlamak amacıyla dernek bünyesinde açılan muhtelif kurslarda çok sayıda alanda ücretsiz eğitimler veriliyor. Eğitimci-Yazar Sırrı Er ve Oğuz Gülay'ın da diksiyon ve spikerlik eğitimleri vereceği kurslarda; iletişim, gazetecilik, fotoğrafçılık, arşivleme, iş hukuku, aile hukuku ve senaryo yazarlığı kursları da yer alıyor.

SON BAŞVURU 30 EYLÜL

Başvuru Adresi: Feshane Cad. No:3 Eyüp / İSTANBUL

Telefon: 0212 581 69 12 - 0212 581 61 72

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Avcı engelli öğretmenle böyle ilgilendi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+