Ekonomi Türkcellden 2 kat internet

Türkcell’den 2 kat internet

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından “Türkiye Kazanacak” sloganıyla açıklanan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na destek çığ gibi büyüyor. Turkcell de desteğini ‘2 kat internet’ olarak açıkladı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Enflasyonla mücadeleye şirketlerden destek yağıyor
Enflasyonla mücadeleye şirketlerden destek yağıyor

Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı kapsamında Turkcell, internet kotalarını 2’ye katlayacak. Yıl sonuna kadar sürecek kampanyayla Turkcellliler aynı fiyata 2 kat daha fazla internet kullanabilecek.Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, çeyrek asırdır Türkiye’nin dijital ve toplumsal kalkınmasına katkı sağlamak için çalıştıklarını belirtti. Enflasyona eksi yönde katkı yapan tek sektör olarak, bugün de üzerlerine düşen görevi yerine getirdiklerini ifade eden Terzioğlu, “Turkcell Türkiye için var. Türkiye olmadan Turkcell var olamaz. Biz de dijital altyapımızı müşterilerimize açarak internet kotalarını ikiye katlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz aynı fiyata 2 kat daha fazla internet kullanmaya başlayacak. Biliyoruz ki Türkiye kazanırsa Turkcell de kazanacak” dedi.

Kaan Terzioğlu

BiP’ten takip edilebilecek

4,5G uyumlu SIM kart sahipleri, BiP’in Keşfet bölümünde yer alan “Enflasyonla Mücadele” kanalını takip ederek, kampanyaya dahil olacak. Öte yandan, SIM kartları 4,5G’yi desteklemeyen Turkcellliler de kampanyadan faydalanmak için en yakın Turkcell bayiinde ücretsiz olarak SIM kartlarını değiştirip kotalarını katlayabilecek. Mevcut müşterilerin yanı sıra Turkcell ailesine yeni katılan abonelerin de yararlanabileceği kampanya, tarifelerdeki internetin yanı sıra Turkcell uygulamalarındaki gigabyteları da ikiye katlayacak. Böylece, Turkcellliler BiP, TV+, fizy, Dergilik ve lifebox kullanmanın keyfini iki kat daha fazla yaşayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.