Özgün Euro hesaplama Euro bugün ne kadar? Euro kaç TL?

Euro hesaplama: Euro bugün ne kadar? Euro kaç TL?

İngiltere dışında olmak üzere Avrupa Birliği’ne üye ülkelerin ortak para birimi olan Euro Türkiye'deki para oiyasasında da öneme sahip. Euro hesaplama, euro TL çevirme gibi sorgulamalar yoğun olarak aratılıyor. Döviz piyasasında euronun güne nasıl başladığı merak edilir. Haftayı yükselişle kapatan euro 24 Ocak Pazartesi günü haftaya nasıl başladığı merak ediliyor. Peki, Euro ne kadar? Euro kaç TL oldu? İşte euroda son durum...

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Euro hesaplama: Euro bugün ne kadar? Euro kaç TL?
Özgün

Son zamanlarda kurda görülen hareketlilik nedeniyle euro fiyatlarındaki araştırmalar hız kazandı. Euro ne kadar oldu? Euro TL hesaplama...

EURO BUGÜN NE KADAR?

Dolar/TL, 2022 yılı başından bu yana olduğu gibi 13,42'lerde işlem görüyor.

Euro/TL ise 15,17 civarında seyrediyor.

Dolar endeksi şu sıralarda önceki kapanışa göre yüzde 0,1 artışla 95,7 seviyesinde bulunuyor. Euro/dolar paritesi ise yüzde 0,1 azalışla 1,1330'dan alıcı buluyor.

Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günün ilk yarısında yüzde 0,96 azalışla 1.991,85 puana geriledi.

Günün ilk yarısında düşüş eğiliminde hareket eden BIST 100 endeksi, saat 13.00 itibarıyla önceki kapanışa göre 19,31 puan değer kaybederek 1.991,85 seviyesine düştü. Toplam işlem hacmi 13,7 milyar lira düzeyinde gerçekleşti

Dolar/TL euro/TL ne kadar?
ÖZGÜN
Dolar/TL euro/TL ne kadar?
Üç genç adam anlatıyor: Necip Fazıl’la tanışma anını unutamadık
Hayat

Üç genç adam anlatıyor: Necip Fazıl’la tanışma anını unutamadık

26 Mayıs 1904 tarihinde İstanbul’da doğan 20. Yüzyılın en önemli aksiyon ve fikir adamlarından Necip Fazıl Kısakürek 25 Mayıs 1983 tarihinde İstanbul’da vefat etti. Vefat ve doğumunun yıl dönümünde ise Atatürk Kültür Merkezi’nde torunu Şeyma Kısakürek Sönmezocak’ın küratörlüğünü yaptığı “Zindan’dan Mehmed’e Mektup” başlıklı interaktif bir sergiyle anılıyor. Biz de geniş kitleleri etkileyen Kısakürek’le gençlik günlerinde yüz yüze tanışan üç yazarla ilk tanışmalarını konuştuk. Rasim Özdenören, Kamil Eşfak Berki ve Muzaffer Doğan o ilk tanışmayı anlatırken Kısakürek’i de 20. Yüzyılın fikir dünyasını yönlendiren büyük düşünür olarak tanımlıyorlar.
Emniyet stokları enflasyonu azdırdı: Olası krize karşı hazırlıklıyız
Ekonomi

Emniyet stokları enflasyonu azdırdı: Olası krize karşı hazırlıklıyız

Dünyada artan gıda fiyatları nedeniyle ülkeler, yüksek enflasyonla boğuşuyor. Sektör temsilcileri, ülkelerin panik halinde gıda emniyet stoklarını artırdığını ve bunun da küresel enflasyonu azdırdığını söylüyor. Fiyat artışlarına karşı çözüm için tarımsal üretimde seferberliğin önemine dikkat çekiliyor.
Gündüz yürü gece aydınlan: Yürüdüğün yol elektrik üretecek
Ekonomi

Gündüz yürü gece aydınlan: Yürüdüğün yol elektrik üretecek

Prototipi geliştirilen ve akıllı şehirlerin bir parçası haline gelecek BASTEM sayesinde, yürürken elektrik üretmek mümkün olacak. Belediye parklarında ve millet bahçelerinde kullanılabilecek sistem sayesinde enerji tasarrufu sağlanacak.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.