Gündem Devlet Bahçeliden Koray Aydına tepki

Devlet Bahçeli'den Koray Aydın'a tepki

MHP lideri Devlet Bahçeli yaptığı açıklamada İyi Partili Koray Aydın'ın 'Liderim Devlet Bahçeli' gafına tepki göstererek "Kesinlikle bir kasıt var. Orada bir genel başkanı yuhalat. Eğer bu yuhalama başlarsa bunun altından İyi Parti kalkamaz. Herkes ayağını denk alsın" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Devlet Bahçeliden Koray Aydına tepki
Devlet Bahçeli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Koray Aydın'ın "liderimiz Devlet bahçeli" sözleri sonrası başlayan gaf tartışmasına ilişkin açıklama yaptı.

Bahçeli şunları söyledi:

O kelimeyi oluşturan bir kaç hecenin arasında bazı yanlış telaffuz ve kavramlar nitelendirebilecek konuşmalar yaptığınız takdirde bu gaf olur. Orada bana ulaşan bilgiler çerçevesinde, sayın genel başkan yardımcımızın ifade ettiği gibi 4 kişi arasında eğer bir konuşma planlama ve dışarıdaki kitleyi o manada yönlendirmeye yönelik gaflete düşmüşlerse çok büyük hata işlemişlerdir.

KASITLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?

Kesinlikle. Orada bir genel başkanı yuhalat. Eğer bu yuhalama başlarsa bunun altından İyi Parti kalkamaz. herkes ayağını denk alsın. Gelirler gelmezler. Biz başından beri söylüyoruz, kurulan bir parti var. Hanımefendi o partinin başıan dönmesinde yarar var. Demokrasi açısından, İYİ Parti açısından yarar var.

Meral Akşener: Hayal kırıklığı
GÜNDEM
Meral Akşener: Hayal kırıklığı

Koray Aydın'dan 'Liderimiz Bahçeli' gafına açıklama
GÜNDEM
Koray Aydın'dan 'Liderimiz Bahçeli' gafına açıklama

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.