Gündem İYİ Parti Kavuncuya sahip çıktı

İYİ Parti Kavuncu’ya sahip çıktı

İYİ Parti, FETÖ’cülükle suçlanan İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’ya sahip çıktı. Parti, Kavuncu için “FETÖ’cü” diyen İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ı disiplin kuruluna sevk etti. İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Meral Akşener’in il ve ilçe başkanlarının talebi üzerine bu kararı aldığını söyledi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
İYİ Parti Kavuncu’ya sahip çıktı
Buğra Kavuncu

İYİ Parti, FETÖ’cülükle suçlanan İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’ya sahip çıktı. Parti, Kavuncu için “FETÖ’cü” diyen İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ı disiplin kuruluna sevk etti. İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, “Ümit Özdağ’ın, partimiz ve İstanbul il başkanımız ile ilgili açıklama ve ithamları, kamuoyunun malumudur. Gelişmeler üzerine, il başkanlarımız ve 108 ilçe başkanımız, ‘disiplin sürecinin’ başlatılması yönünde talepte bulunmuştur. Genel Sekreterliğimize yapılan başvurular, Sayın Genel Başkanımıza iletilmiş, Sayın Genel Başkanımız da, başvuru ve talepleri değerlendirerek, Sayın Ümit Özdağ’ın Disiplin Kurulu’na sevkine karar vermiştir” dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.